Найсвіжіше:
• Скандал: водій автобуса Тернопіль-Гусятин виїхав на тротуар і кидався на людей • У громаді Тернопільщини знайшли додаткові 5 млн грн: на що їх витратять? • Пенсіонерам пригрозили зупинкою виплат: що потрібно зробити після отримання ID-картки • На Зборівщині триває масштабна пожежа на сміттєзвалищі • Стали відомі результати усіх матчів ігрового дня чемпіонату та кубка Тернопільщини • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: лідерські розбірки у Плотичі • МФК «Тернопіль» завершив виступи на Odesa Open Cup-2026 • На Бережанщині з’явилася «Алея Надії» – на знак віри у повернення зниклих безвісти воїнів • На Херсонщині загинув морський піхотинець з Тернопільщини • Українцям нагадали про нові можливості: як суттєво збільшити майбутню пенсію • Суд зобов’язав агрохолдинг з Тернопільщини сплатити 289 мільйонів податків • Дорога до могили сина стала останньою: на Зборівщині померла мати Героя • Нове МРТ і сучасна реабілітація: чим вражає Теребовлянська лікарня • Останній бій на Сумщині: загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: сьогодні відбудуться перші півфінальні матчі • На Кременеччині невідомі змінили русло річки: у криницях критично впав рівень води • Понад 500 днів надії: на Чортківщині попрощалися із Героєм • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На фронті загинув ще один захисник України із Теребовлянщини • МФК «Тернопіль» пробився до фіналу Бронзової ліги • Кадрова революція в теребовлянському «Арсеналі»: шестеро пішли, троє вже поповнили команду • На Львівщині повісився працівник ТЦК • На Тернопільщині рятувальники дістали травмованого чоловіка з восьмиметрового колодязя • До «Шляха» повернувся захисник, який приніс команді історичну перемогу в Лізі чемпіонів Тернопільщини • На горі Бона у Кременці можна власноруч викарбувати монету
rss

В Україні скасовано осінній призов на строкову військову службу


Опубліковано: 2 Жовтня 2022р. о 20:53

В Україні скасовано осінній призов на строкову військову службу - зображення

В Україні скасовано осінній призов на строкову військову службу. Указ президента України №678/2022 від 30 вересня 2022 року “Про внесення змін до Указу Президента України від 29 грудня 2021 року № 687/2021” вже опубліковано на сайті глави держави. Він набирає чинності з дня опублікування.

До слова, відповідним указом президент не лише скасував цьогорічний осінній призов громадян України на строкову військову службу, а також відклав демобілізацію.

“Військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни термінової військової служби, буде звільнено в запас у жовтні – грудні 2022 року, проте це відбудеться «не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації”, – Указ Президента України №678/2022 від 30 вересня 2022 року “Про внесення змін до Указу Президента України від 29 грудня 2021 року № 687/2021”

Таким чином запланована на жовтень–грудень демобілізація буде не раніше оголошення в установленому порядку. Призов, який мав відбутися в ці місяці, скасовано.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки:





Новини
3 Серпня
2 Серпня
1 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше