Найсвіжіше:
• У Кременці пропонують написати Threads від імені королеви Бони • Спочив у Бозі багаторічний учитель з Бучаччини • Довіреність у Чехії для продажу квартири в Україні: що важливо врахувати одразу? • Помер на Харківщині: Тернопіль завтра попрощається з Героєм • Компанія «Віконт» у Кривому Розі: як вибрати сучасні віконні системи та створити комфортний простір • Що потрібно врахувати, щоб безпечно організувати перевезення лежачої людини в Києві • Війна забрала життя офіцера з Тернопільщини • Кіберзлочини на мільйони: поліція розшукує жінку з Борщівщини • Через дівчину – до криміналу: 20-річний житель Великоберезовицької громади жорстоко побив неповнолітнього • Великоберезовицький «Сокіл» дозаявив двох молодих півзахисників • Жителю Тернопільського району слідчі оголосили підозру за вчинення крадіжок з водоматів • Директора психоневрологічного інтернату з Кременецького району викрили на торгівлі людьми (відео) • Пів року надії змінилися болем: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини на Харківщині • На Тернопільщині 66 жінок опанували “чоловічі” професії • Після тривалого очікування підтверджено загибель воїна з Лановеччини • Від важких поранень помер військовий з Тернопільщини • У Бережанах забудовник заборгував місту 330 тисяч гривень • Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку
rss

Вольова перемога чемпіона Хмельниччини на зимовій першості Тернопільщини


Опубліковано: 26 Лютого 2023р. о 8:33

Сьогодні, 25 лютого, у селі Боричівка, що біля Теребовлі відбувся третій матч Відкритої зимової першості Тернопільської області з футболу 2023 року. Зустрічалися – чемпіон Хмельницької області 2022 року «Іскра» з Теофіполя та переможець першої ліги Тернопільської області того ж року заліщицький «Дністер».

Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь наших гостей з Хмельниччини, при цьому, їм довелося відіграватися після забитого м’яча у середині першого тайму потенційного новачка «Дністра» Володимира Лук’янченка.

Героєм ж матчу сміливо можна назвати кремезного нападника «Іскри» Алішера Якубова, котрий записав на свій бомбардирський рахунок дубль, забивши в кінці першого тайму і на початку другого.

Зауважимо, що Алішер добре відомий тернопільським футбольним вболівальникам, адже свого часу захищав кольори теребовлянської «Ниви», з якою ставав чемпіоном Тернопільської області. Ще один м’яч за гостей, наприкінці матчу забив Олег Ільчук.

***

«Іскра» (Теофіполь) – «Дністер» (Заліщики) – 3:1 (1:1)

25 лютого. Боричівка. Сільський стадіон. +6 град. 40 гл.

Судді: Ігор Садковський (Теребовля), Василь Чубарик (Тернопіль), Олег Чемний (Коропець).

«Іскра»: Петровський, Джус, Охоцький, В. Альохін-к, Лазарів, Якубов, Садов’юк, Королюк, Мулик, Фрей, Нагорняк. На заміні: Поліщук, Ільчук, Агджоян, Сторожук, Жарчинський.

«Дністер»: Андрусяк, Королянчук, Голодрига-к, Лук’янченко, Дячинський, Дикун, Кузняк, Левицький, Тракало, Бобик, Гусляк. На заміні: Головачук, Пастухов, Шацький.

Голи: Володимир Лук’янченко (24), Алішер Якубов (44, 56), Олег Ільчук (81).

Попереджені: немає.

Фото: прес-служба ФК «Дністер»


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
17 Липня
16 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше