Найсвіжіше:
• Герой зі Зборівщини останній бій прийняв на Донеччині: підірвався на міні • У лікарні помер військовий з Шумщини • Переполох у Тернополі: молодий чоловік з автоматом гуляв містом • ЛСТК: сучасна технологія швидкомонтованих конструкцій • У Тернополі встановлять 8 вебкамер для розпізнавання номерних знаків та облич • Промисловий сектор України дедалі частіше стикається з новими викликами • Почему отпаривание вытесняет классическую глажку в ателье • Напад на ветерана війни: засуджено двох жителів Тернопільщини • Інцидент зі стріляниною стався у закладі харчування в Бережанах • У Тернополі викрили магазин, де продавали психотропи під виглядом солодощів та БАДів • Спочив у Бозі старший викладач академії з Тернопільщини • «Поділля» з Васильківців: потужне підсилення на футбольний сезон-2026 • На Борщівщині незаконно зрубано 167 дерев • У Тернополі автівка на швидкості врізалася в дерево: є потерпілі • Що важливо знати про безпеку, догляд і щоденне користування газовою плитою • Вчителька обізвала учня “тупим” і “дебілом”, бо “батько військовий” • Козівщина похоронила померлого захисника та ветерана російсько-української війни • Мати тернопільського хірурга Олега Бенци 5-й рік розслідує обставини його смерті • Удар замість аргументу: сестринські розбірки у Бучачі • Чому варто відвідати Німеччину туристом – п’ять причин популярності маршруту • Історичний аншлаг у Тернополі: матч Буковина – Динамо зібрав рекордну кількість глядачів • У тернопільському парку неповнолітні поламали електросамокати (відео) • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Внаслідок тяжкого поранення зупинилося серце солдата зі Зборівщини • Чотирирічний Лук’ян Снітинський з Тернополя бореться з важкою хворобою: триває збір коштів
rss

Визначилися усі півфіналісти кубку Тернопільської області з футболу (результати+фото)


Опубліковано: 30 Липня 2023р. о 21:55

Сьогодні, 30 липня, відбулися повторні поєдинки 1/4 фіналу кубку Тернопільської області з футболу 2023 року. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів.

«Медобори» (Зелене) – «Колос» (Бучач) – 3:1 (1:1)

30 липня. Зелене. Сільський стадіон. 210 гл. +31 град.

Арбітр – Віталій Буняк (Бережани), асистенти – Роман Колодніцький (Козова), Ігор Скуба (Скалат).

Спостерігач арбітражу – Борис Трач (Тернопіль).

Голи: Владислав Сороцький (29), Сергій Полянчук (70), Микола Когут (90+2) – Степан Клекот (40, а/г).

Попереджені: І. Гуменюк (23), В. Дитиняк (61), М. Мельник (75), В. Грабчак (78).

Перший матч: «Колос» (Бучач) – «Медобори» (Зелене) – 0:0

***

«Поділля» (Васильківці) – «Агрон» (В. Гаї) – 2:3 (1:1, 2:1 – осн. час)

30 липня. Зелене. Сільський стадіон. 399 гл. +27 град.

Арбітр – Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти – Михайло Брик (Чортків), Сергій Харчук (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Юрій Воложенко (Харків).

Голи: Михайло Вітерук (15), Сергій Мельник (61) – Роман Мельник (29), Тарас Червонецький (96), Назар Процик (11).

Попереджені: Іван Білик (99), Руслан Луцик (101), Іван Цимбалістий (102), Олег Скотецький (106).

Перший матч: «Агрон» (В. Гаї) – «Поділля» (Васильківці) – 3:2

***

«Поділля» (В. Березовиця) – «Дністер» (Заліщики) – 1:3 (1:0)

30 липня. В. Березовиця. Селищний стадіон. 300 гл. +25 град.

Арбітр – Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Ігор Брик (Чортків), Віталій Стасюк (В. Глдибочок).

Спостерігач арбітражу – Володимир Садковський (Теребовля).

Голи: Олександр Майко (45) – Юрій Головачук (68), Олег Тракало (76, з пен.), Максим Беслюбняк (90+5).

Попереджені: О. Майко (29), М. Берсан (34), О. Бобик (38), Б. Соломян (62), , Михайленко (81).

Перший матч: «Дністер» (Заліщики) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:1

***

«ФАТ-Подоляни» (Тернопіль) – «Вікнини» (Вікно) – 2:0 (1:0)

30 липня. Тернопіль. ФАТ. Футбольне поле №1. 300 гл. +27 град.

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Олег Печенюк (Тернопіль), Іван Мацієвський (Колодно).

Спостерігач арбітражу – Михайло Чайковський (Тернопіль).

Голи: Руслан Мальський (32, з пен., 66, з пен.)

Попереджені: А. Гайдаш (24), Р. Хабаров (27), М. Кузів (49), С. Лук’янов (65).

Перший матч: «Вікнини» (Вікно) – «ФАТ-Подоляни» (Тернопіль) – 2:3.

Отож, за сумою двох матчів до півфіналу кубка пробилися: «Медобори» (Зелене), «Агрон» (В. Гаї), «Дністер» (Заліщики), «ФАТ-Подоляни» (Тернопіль). Про дату жеребкування 1/2 фіналу буде повідомлено додатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , , ,





Новини
22 Квітня
21 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше