Найсвіжіше:
• Шокуючий випадок на Кременеччині: вирване волосся і рішення суду • На війні загинув радіотелефоніст з Гусятинщити • Конфлікт із алкоголем: у Тернополі чоловік отримав удар пляшкою по голові • 15 місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель Героя з Тернопільщини • На Борщівщині розшукали двох неповнолітніх хлопчиків: заблукали вночі • На фронті загинув мешканець Кременця, відомий своєю роботою з дітьми • Загинув у бою: Тернопільщина “на щиті” зустрічатиме Героя • На Зборівщині перекинулася фура з водієм із Кривого Рогу • Як зробити будинок енергоефективним під час ремонту • Топ-3 техніки моделювання брів: що обрати для бездоганного виразного погляду • Матчем за суперкубок офіційно розпочнеться футбольний сезон на Тернопільщині • Наркотики у великих розмірах: у Тернополі судитимуть 60-річного чоловіка • Ножовий інцидент у Тернополі: підозру оголосили 15-річній дівчині • На Тернопільщині у колонії в туалетному папері знайшли наркотики • У Тернополі частково перекриють рух транспорту • 17 випадків булінгу в школах Тернопільщини: що загрожує учням і батькам • У Києві поховають загиблого Героя з Тернопільщини • Контекстна реклама в Google: скільки коштує і як не злити бюджет • Як підібрати сухий корм для котів: правильний підхід до вибору • Біля Зборова сталася ДТП з травмованими • У відпустці обірвалося життя військового з Тернопільщини • Як обрати черепаху для дому: практичний гід для початківців • Укуси кліщів: які симптоми не можна ігнорувати • Коли чекати ефекту від їжовика гребінчастого: реальні терміни та очікування • Як IP телефонія допомагає автоматизувати збір лідів
rss

З’їв 200 доларів і на 4 роки сів до в’язниці: історія чиновника з Тернополя


Опубліковано: 25 Квітня 2023р. о 18:13

У Тернополі до 4 років позбавлення волі засудили співробітника Управління Державної міграційної служби України, який отримав 300 доларів хабаря, 200 з яких – він з’їв. Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду.

За даними суду, у квітні 2019 року посадовець Управління Державної міграційної служби України запропонував жінці вирішити її проблеми щодо видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні. Він сказав, що за 300 доларів вона отримає документи.

Оскільки потерпіла не мала з собою коштів, то пообіцяла, що згодом принесе. Проте жінка звернулась із заявою до СБУ. Через тиждень жінка принесла посадовцю 100 доларів, а через день – 200. Тоді його і затримали правоохоронці.

Під час слідчих дій силовики не виявили у підозрюваного коштів, хоча на його тілі були сліди барвника, яким помітили купюри. Переглянувши камери спостереження, виявилось, що чиновник, побачивши правоохоронців, з переляку з’їв 200 доларів.

На суді посадовець свою провину заперечив. Він заявив, що його дійсно болів шлунок, проте це нібито було давнє захворювання.

Проте суд визнав підозрюваного винним та засудив до 4 років позбавлення волі. Тернопільський посадовець ще може оскаржити вирок в апеляційному суді.


Джерело: https://tsn.ua/
Мітки:





Новини
29 Квітня
28 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше