• Зрізав 11 дерев акації та ясена у заповіднику: за незаконну порубку відповідальність нестиме житель Борщівщини (+фото) • Цифрова революція в складському обліку: як онлайн-системи трансформують бізнес • Новий законопроєкт, бронювання та відстрочки: якою буде мобілізація у квітні • Помер відомий тернопільський тренер, котрий виховав багатьох чемпіонів України • Молодик зі Зборівщини поцупив з рахунку сусідки 20 тисяч гривень • На Тернопільщині виявили зловживання на 1,2 мільйона під час ремонту дороги  • На Тернопільщині сильний вітер повалив дерева на дороги державного значення • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Оголосили вирок неповнолітньому, який влаштував підпал біля колії на Тернопільщині • Жителі Тернопільщини зможуть отримати гранти на бізнес від Червоного Хреста – кого стосується • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • 26-річний тернополянин за $4500 став «багатодітним» татусем трьох литовських дітей • У лікарні помер офіцер з Тернопільщини • На Донеччині загинув військовослужбовець з Тернополя • Що таке віртуальний телефонний номер і які його особливості • На Тернопільщину на щиті повернувся 37-річний матрос (+фото) • Принцип дії імпелерного насоса • Громада на Тернопільщині зустріла кортеж із тілом Героя (+фото)  • На Гусятинщині у пожежі згоріло 60 листів шиферу (+фото) • Слідчі Тернополя повідомили підозру кременчанину, який торгував зброєю • Житель Почаєва добровільно видав оперативникам арсенал вибухонебезпечних предметів (+фото) • Рекет в стилі 90-х: зловмисник разом зі спільником «вибивали» 85 тисяч доларів неіснуючого боргу у двох тернополян • Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання

Заліщицький «Дністер-2» у спарингу переміг ФК «Трибухівці» (+фото)

Опубліковано: 20 Березня 2023р. о 13:55

19 березня у селі Поділля відбувся спаринг між учасником вищої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Трибухівці» та дебютантом обласних змагань – заліщицьким «Дністром-2». Долю матчу на користь заліщицької команди вирішив єдиний м’яч, який був забитий наприкінці матчу.

Як розповів головний тренер «Дністра-2» Володимир Приємський, у першому таймі контролювали гру футболісти ФК «Трибухівці», адже в їхньому складі є чимало гравців, які мають досвід виступів на обласному рівні, в той час, як у заліщицькій команді зібрані молоді гравці, які виступали лише в районному чемпіонаті та вихованці місцевої ДЮСШ. Натомість, за словами пана Володимира, у другому таймі гра підрівнялася, як одна, так й інша команди мали нагоди, щоби вразити ворота одна одної, зокрема рятував ворота «Дністра-2» їхній голкіпер, а також суперники з вигідних становищ не зуміли потрапити у рамку воріт.

Долю ж матчу вирішив єдиний м’яч. На 80-й хвилині футболісти з Трибухівців порушили правила на підступах до карного майданчика і красень-гол, прямим ударом зі штрафного, знявши «павутину» з лівої від голкіпера ФК «Трибухівці» Владислава Сорочука «дев’ятки», забив Олег Мицьо (1:0).

Як відзначив Володимир Приємський, команда «Дністер-2» формується з метою награвати місцеву молодь для головної команди Заліщиків. Для «Дністра-2» матч з ФК «Трибухівці» вже став другим спарингом, тиждень тому вони у форматі трьох таймів по 30 хвилин грали з «Феніксом» з Білої, і поступилися супернику – 1:3. При цьому в складі заліщан тоді виступало одразу 23 футболісти, тобто всі бажаючі з тих, які відвідуються тренування. Цього ж разу кількість футболістів звузилася, і з трибухівською командою грали більшість з тих, на яких розраховують тренери в офіційних матчах сезону.

Команди у звітному матчі виступали у таких складах:

«Дністер-2»: Олександр Николайчук, Олег Легедзюк, Іван Сосовець, Михайло Матейчук, Василь Садовський, Роман Коцюба, Максим Шотурма, Михайло Торкот, Руслан Дорош, Ігор Ляхович, Максим Манчишин. На заміну виходили: Тарас Пінгас, Віталій Лисак, Ярослав Гурін, Денис Клічук, Андрій Шацький, Максим Білий, Олег Мицьо.

ФК «Трибухівці»: Сорочук – Басістий, Жук, Крушельницький, захисник на перегляді – Гаврилюк, Солоника, Керницький, Михайльський, півзахисник на перегляді – нападник на перегляді. На заміні: Кістяник, Калашніков та два гравці на перегляді.