Найсвіжіше:
• Трансферна сага завершена: воротар тернопільської «Ниви» таки перейшов у «Динамо» • За пів року громади Тернопільщини витратили понад 5,7 млн грн на металопластикові двері • Перша футбольна ліга Тернопільщини: майстер-клас «Медоборів» у Бучачі, історична перемога «Шляха» та перше борщівське дербі • На війні загинув майстер спорту міжнародного класу з Тернопільщини • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Півтора роки надій та сподівань: у Курській області загинув воїн з Тернопільщини • На Кременеччині травмувався 13-річний хлопець: дитину госпіталізували з переломами • Сучасні методи протирецидивної терапії: надійний крок до тверезості • ФК «Борщів» на класі впевнено переміг команду з Бережанщини • На Сумщині загинув розвідник з Кременця • Залишив дворічного сина посеред вулиці: у Бучачі поліцейські врятували малюка від небезпеки • Великоберезовицький «Сокіл» на останніх хвилинах вирвав перемогу в Підволочиську • У засвіти відійшла педагогиня та науковиця з Тернопільщини • На Гусятинщині Ford спершу влетів в огорожу, а потім – в електроопору • Чи складно в Україні отримати ліцензію на медичну практику • Браконьєрство на Заліщиччині: збитки перевищили 300 тис. грн • 11 червня відбудеться жеребкування кубка Тернопільської області • Шкільна форма для першокласників: що важливо врахувати батькам • На Харківщині загинув 51-річний воїн з Тернопільщини • Чому заброньованим надсилають повістки: юрист пояснив дії ТЦК • Житель Скалатчини у суді визнав незаконним скасування відстрочки та свою мобілізацію • Тернопільщина втратила одразу двох знаних медикинь • У Чорткові взяли під варту рецидивіста, який ошукав пенсіонерку • У Донецькій області загинув військовий з Тернопільщини • Черешня від Astelia – перші солодкі плоди літа
rss

21 дитина постраждала внаслідок російської атаки по Тернополю


Опубліковано: 19 Листопада 2025р. о 20:40

21 дитина постраждала внаслідок російської атаки по Тернополю, 18 знаходяться в лікарні, а троє — загинули… Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив у етері телемарафону «Єдині новини».

Всього на даний момент 25 загиблих, 90 людей звернулися за допомогою до медичних закладів.

Міністр додав, що станом на вечір у правоохоронців наявна інформація про щонайменше 6 людей, які досі не виходять на зв’язок. Щоб переконатися, що під завалами будинків більше немає поранених або жертв, рятувальники та поліцейські працюватимуть цілодобово.

«Шість будинків постраждали разом з цими будинками. Ми маємо в найкоротший термін закрити щонайменше 1105 вікон», – зауважив Міністр внутрішніх справ.

Від ранку на місці обстрілу працюють мобільні підрозділи Міграційної служби та Мобільний сервісний центр МВС. Фахівці надають консультації, приймають заяви на відновлення документів або вибракування транспорту. Щонайменше 80 автомобілів внаслідок атаки знищені.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
10 Червня
9 Червня
8 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше