Найсвіжіше:
• У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини
rss

Тернопільська обласна рада отримала нового голову


Опубліковано: 30 Грудня 2024р. о 13:40

Сьогодні, 30 грудня, відбулося засідання сесії Тернопільської обласної ради. На ній депутати проголосували за нового голову обласної ради, котрим став 38-річний “свободівець”, історик за фахом та військовий Богдан Бутковський.

Його висунув уповноважений від фракції «ВО «Свобода» депутат Михайло Тимошик. Представники фракції “Європейська солідарність” відмовилися брати участь у голосуванні за питання про обрання Богдана Бутковського головою обласної ради.

Шляхом таємного голосування Богдан Бутковський отримав 45 голосів “за” та став новим головою Тернопільської обласної ради.

Загалом участь у голосуванні взяли участь 45 депутатів із 52 присутніх.

Богдан Бутковський – історик, громадський діяч, ветеран війни. Народився 12 травня 1986 року в місті Тернопіль. Активіст Революції Гідності, з 2014-го брав участь в російсько-українській війні. Нагороджений «Золотим Хрестом» від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Обіймав посаду директора Тернопільського обласного молодіжного методичного центру. Член ВО «Свобода».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше