Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

2 дні не дожив до 46-річчя: на Запоріжжі загинув військовий з Тернопільщини


Опубліковано: 27 Січня 2025р. о 19:39

Сумні звістки продовжують надходити до Васильковецької громади, що на Гусятинщині. Своє імʼя в новітню історію боротьби з російським окупантом назавжди викарбував Василь Чобот, житель села Коцюбинці (1979 року народження). Про сумну новину повідомила Чортківська районна державна адміністрація.

Воїн загинув 3 січня 2025 року поблизу населеного пункту Камʼянське Василівського району Запорізької області. Всього 2 дні він не дожив до свого 46-річчя.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Народжений в бою – буде жити вічно!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше