Найсвіжіше:
• Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Харківщині загинув тернополянин • На Тернопільщині поліцейські вилучили заборонені речовини у жителя Вінницької області • Вандалом, який пошкодив 17 храмів у Тернополі, виявився 44-річний мешканець обласного центру • На Тернопільщині побудують завод харчових напівфабрикатів • Закарпатець у Почаєві вбив матір своєї шестимісячної доньки • Як працює популярний портал Profilerr: основні «фішки» • У ДТП на Козівщині загинув водій іномарки • У столичній лікарні Охматдит померла дівчинка з Тернопільщини • П’яний водій з Кременеччини намагався відкупитися від поліцейських • Дорога додому довжиною у 2 роки і 7 місяців: на Харківщині загинув “холодноярівець” з Тернопільщини • У Тернополі на одній з підстаніцій сталася аварія: частина міста знеструмлена • Тернопіль попрощався із загиблим на Донеччині письменником  • Конфлікт довкола будівлі колишньої Тернопільської телерадіокомпанії: погляд ветеранів • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 25 листопада • Тернопільська футзальна ліга: хет-трики Довгуня і Шкварла та два автоголи в одному матчі і на одній хвилині • У Курській області загинув десантник з Тернопільщини • На Тернопільщині відкрили виставку робіт загиблого воїна, художника-декоратора Володимира Чорного • У місті на Тернопільщині торгують російськими товарами (+фото) • Понад пів року вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув стрілець-санітар з Тернопільщини • На Тернопільщині від отруєння грибами перестало битися серце ще однієї дитини • Команда «Ветерани Тернопільщини 40+» нагороджена за перше місце у ветеранському чемпіонаті (+фото) • Довга дорога додому: офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Тернопільський плавець здобув бронзу на чемпіонаті України (+фото) • Релокований із Сум виробник метупаковки відкриє завод у Тернопільській області • Студенти в Тернополі вийшли на пікет проти зміни орендаря будівлі мистецького коледжу
rss

«Тернопільбуд» – найкращий платник податків серед будівельних компаній


Опубліковано: 9 Березня 2018р. о 10:00

ТОВ «Тернопільбуд» за підсумками роботи у 2017 році стало бюджетоутворюючим для області й потрапило у число кращих платників податків краю. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат під час заходу «Сумлінна сплата податків – запорука процвітання Тернопільщини», який відбувся днями у Тернополі.

Керівництво фіскальної служби та перші особи краю вручили головному бухгалтеру «Тернопільбуду» Антону Лупійчуку відзнаку, зазначивши, що своєю роботою «тернопільбудівці» дбають за розвиток області, а це дає можливість реалізовувати різні соціальні проекти.

Минулоріч провідна будівельна компанія Тернопільщини сплатила 52,6 млн. грн. до зведених бюджетів різного рівня. Зокрема, 5,8 млн. грн. становить земельний податок та орендна плата за землю й 1,5 млн. грн. – військовий збір.

– Сумлінна сплата податків – це принципова позиція нашого товариства і його гендиректора Василя Йосиповича Лила. Ми працюємо у правовому полі, щомісяця сплачуємо близько 5-6 мільйонів гривень податків (Пенсійний фонд, ПДВ, військовий збір тощо), тобто все, що передбачено чинним законодавством. Податкова, напевно, це моніторить, і хоча я не вважаю вручення даної нагороди якоюсь визначною подією – це наша щоденна, щомісячна, щорічна праця, з іншого боку – приємно, що твою роботу помічають і відзначають, як одну з кращих. За рахунок податкових платежів місто й область розвиваються – виконується капітальний ремонт доріг, інших об’єктів соціальної інфраструктури, покращується соціальний стан самих мешканців і міста загалом. У «Тернопільбуді» добре розуміють, що є люди, які утримуються за рахунок в тому числі наших податків, ті ж пенсіонери, вчителі, медики тощо, – каже перший заступник гендиректора ТОВ «Тернопільбуд» Віталій Грузинський.

На підприємстві працюють 1300 чоловік, і їм є чим гордитися, адже у минулому році «Тернопільбуд» здав шість будинків, а це 466 квартир загальною площею 34 363,8 кв. м. І вже у цьому році зведено і готовий до заселення ще один будинок на 96 квартир (площа – 6 857,5 кв. м). Минулоріч «Тернопільбуд» також завершив реконструкцію тернопільської набережної (5-та черга), співпрацював  з освітянськими закладами у плані ремонту шкіл (спортзали, дахи тощо), частково брав участь у благоустрої міста.

– Можу виділити цікавий проект у третій тернопільській школі, який наші фахівці втілили в життя частково за кошти міського бюджету і батьківські. Зробили дуже оригінальний оздоровчий дитячий майданчик для школярів з амфітеатром, тренажерами, відпочинковою зоною, ігровий майданчик зі штучною травою, – відзначив пан Грузинський.

Щодо позитивних моментів у роботі «Тернопільбуду» минулого року, варто відзначити відкриття власного газобетонного заводу, аналогів якому немає у цілій Західній Україні. Газоблоки, які він вироблятиме, дозволять замінити 100 мільйонів цегли на рік. На сьогодні завод уже робить 250 куб. м газобетонних блоків, а через півроку – рік має вийти на проектну потужність 700 куб. м на добу, тим самим задовольнятиме потреби будівельників найближчих шести областей.

– Хоча газоблоки нині є одним із провідних будівельних матеріалів, які поступово витісняють цеглу, але і від неї тернопільські будівельники повністю не відмовляються. На власному цегельному заводі встановили нову піч, іде процес її технологічної «начинки». Також робимо власний залізобетон, зробили модернізацію бетоннозмішуючого вузла, який дозволить виготовляти 800 «кубів» за годину. Загалом працюємо над автоматизацією та роботизацією процесу, щоби вивільнити некваліфіковану робочу силу, – повідомив Віталій Грузинський.

У 2018 році плани у «Тернопільбуду» не менш амбітні.

– Плануємо звести 46 600,3 кв. м житла. Цікавий об’єкт економкласу розпочали на території Північного району. Там на п’яти гектарах збудуємо чотири квартали. Їхньою особливістю буде те, що об’їзд транспорту відбуватиметься по його зовнішніх границях, а всередині облаштуємо простір для відпочинку дітей та дорослих. Загалом намагаємося будувати квартали так, щоби вони мали своє неповторне обличчя та з першого погляду впізнавалися тернополянами, – розповів Віталій Йосипович. 

Віталій Грузинський згадує ті часи, коли фірма будувала по всій Україні, зараз, на жаль, державою практично не фінансується соціальна сфера, тому переважна більшість інвестицій – це приватний інвестор, який заробив гроші і вкладає їх у нерухомість.

– Приватний інвестор – це наш головний партнер, якому ми вдячні, адже маємо роботу. Люди, які йдуть до нас, вкладають свої кошти у наші будинки, найперше вірять нам. Ми ж зі своєї сторони намагаємось задовольнити їхні вимоги, щоби вони не мали жодного дискомфорту, повністю дотримуємось договірних зобов’язань і щодо строків здачі будинків, і щодо якості зведеного житла, – мовив перший заступник гендиректора ТОВ «Тернопільбуд».

Не оминули ми тему і відтоку кадрів, з чим стикнулися сьогодні майже всі виробничники.

– Звичайно, і в нас є плинність кадрів, адже повсюди бачимо багато оголошень про роботу у тій же Польщі. Ми намагаємось реагувати на ці виклики, створюємо такі умови, щоби наші працівники отримували гідну платню і не їхали на заробітки. На сьогодні працівники робітничих спеціальностей у нас в середньому заробляють близько 9 тис. грн., і ми працюємо в тому плані, щоби вона постійно зростала. Намагаємось берегти кадри, частково виходить, частково – ні. Ті ж старші люди, які думають про трудовий стаж та майбутню пенсію, зазвичай залишаються у нас, молодь же хоче швидких заробітків, навіть інколи не маючи відповідної кваліфікації, тому їх важче втримати. Ситуація на будівельному ринку не з простих, однак «Тернопільбуд» міцно стоїть на ногах і ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, – підсумував Віталій Грузинський.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:





Новини
25 Листопада
24 Листопада
Скільки ви готові витратити на підготовку житла до цієї зими?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше