Найсвіжіше:
• У Вишнівці знайшли новонароджену дитину • Автотроща на Козівщині: у ДТП потрапило одразу три авто • На Буковині горіла райлікарня (фото) • У Бережанах на фінішній прямій роздільний збір сміття • Агроліси Тернопільщини: тіньова зона на десятки тисяч гектарів • На Тернопільщину з російського полону повернувся військовий • На Волині судили дорослого чоловіка, від якого завагітніла 14-річна дівчина • Заліщицький «Дністер» повернувся в лідери аматорського чемпіонату України • Сенсація у Збаражі: «Галич» переміг «Агрон» • У Тернополі водійка позашляховика врізалася в стіну • Серед звільнених з полону – троє жителів Тернопільщини • На Буковині застрелився курсант-прикордонник • Помер від важкої недуги: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Тернопільську фірму підозрюють у махінаціях з ритуальними послугами • Тернополю загрожує нова російська атака: астрологиня • Після 2 років і 3 місяців полону повернувся додому воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув командир гармати з Тернопільської області • 8 об’єктів нерухомості, 2 елітних авто та понад 3 млн готівки: декларація голови Тернопільської РДА • Три роки полону: додому повернувся оборонець Маріуполя з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини • Хірурги успішно видалили тернополянці трикілограмову пухлину матки • На Хмельниччині звільнили 16 прокурорів з інвалідністю, ще 47 – на посадах • Під Тернополем сталася масштабна пожежа: вогонь охопив площу 3 гектари • У Тернополі школярі створили триметрову писанку з пряників • У Тернополі скасували великодні гаївки через можливі ракетні обстріли Росії
rss

За кордоном постійно працюють понад 3 мільйони українців


Опубліковано: 29 Серпня 2019р. о 9:29

Постійно за межами країни працюють 3,2 мільйона осіб, періодично працювали за кордоном приблизно 7-9 мільйонів українців.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, найбільша хвиля міграції з України спостерігалася в 90-х роках – у цей період з України виїхали близько 7 мільйонів працівників. “На початку 2000-х люди стали повертатися”, – сказав він.

Рева зазначив, що друга хвиля міграції спостерігалася в 2015-2017 роках.

“Якщо дивитися за обсягами переказів грошей в Україну, то в цьому році великого приросту не спостерігається. Це говорить про те, що великого зростання міграції не спостерігається”, – підкреслив міністр.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
20 Квітня
19 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше