Найсвіжіше:
• На Прикарпатті затримали тернополянку за вербування жінок для проституції у Польщі • На Тернопільщині відійшла у вічність відома банкірка • Депутати селищної ради на Тернопільщині звернулися з позовом до суду на… биків • У Тернополі відбувся масштабний футбольний форум (+фото) • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 23 листопада • Бучацький «Колос» отримав нагороди за третє місце у вищій футбольній лізі Тернопільщини (+фото) • На Тернопільщині ділки незаконно продали 11 т спирту, маскуючи його під дистильовану воду • На Запоріжжі загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Вартість реконструкції очисних споруд Кременця становить неймовірних 65 мільйонів гривень • На кордоні затримали чергові «закохані серця» з Тернопільщини • Двоє підприємців з Тернопільщини переправлення через кордон військовозобов’язаних • У Тернополі затримали серійного злодія • В індустріальному парку на Тернопільщині збудують підприємство на 120 робочих місць • Польські фермери попередили про блокаду одного з пунктів пропуску на кордоні з Україною • Чиновник міськради на Тернопільщині вимагав у бізнесмена пів мільйона хабаря  • Тернополянин оцінив вартість фіктивної інвалідності у вісім тисяч доларів • Ветеранська команда з Тернопільщини перемогла на футбольному турнірі на Львівщині • На Тернопільщині встановили пам’ятник на честь воїнів Української галицької армії • Тернопільський перевізник виплатить 250 тис грн компенсації за смерть пасажира • На Тернопільщині водійка іномарки спричинила смертельну аварію • 2,5 роки надій та сподівань: офіційно підтвердили загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 22 листопада • У Кременеці на Тернопільщині відкрили пам’ятник Герою України полковнику Сергію Лі • Великобританія запровадила санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Вартість гаражів у Шумську під час аукціону зросла у 4 мільйони разів
rss

Свавілля та беззаконня тернопільських фіскалів: у СБУ та поліції увірвався терпець


Опубліковано: 11 Вересня 2020р. о 9:12

3 вересня представники СБУ затримали на хабарі начальника оперативного управління Головного управління ДФС у Тернопільській області та його підлеглого.

Викриття зловмисників проводилось спільно зі слідчими ДБР, під процесуальним керівництвом Офісу генпрокурора, за сприяння Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України. Все відбувалося посеред білого дня. Ефектне затримання бачили сотні тернополян. Наші журналісти з’ясували подробиці.

Податківців затримали у Тернополі одразу після отримання всієї суми хабара

У мільйон гривень оцінив свою «роботу» головний податковий міліціонер

Згодом стало відомо, що затримані – головний податковий міліціонер області Олег Дурняк та його спільник і колега, заступник начальника відділу Головного управління ДФС у Тернопільській області Микола Воробець.

За попередньою інформацією, посадовець спільно з підлеглим керівником відділу вимагали $37 тисяч у місцевого бізнесмена, який будує котеджі у передмісті Тернополя. За цю суму зловмисники обіцяли комерсанту перекваліфікувати на більш м’яку статтю кримінального провадження у справі про нібито несплату податків. Із власних джерел нам стало відомо, що за посадовцем слідкували близько 4-х місяців. Правоохоронці затримали обох фігурантів у Тернополі одразу після отримання всієї суми хабара.

– У Тернополі на вулиці Купчинського правоохоронці затримали головного податкового міліціонера Олега Дурняка. Чиновник вимагав та отримав хабар у розмірі 1 мільйон гривень. Скільком підприємцям цей непотріб за час своєї ганебної служби не давав можливості працювати, розвиватися… Але скільки б вірьовці не витись – кінець наступить. Ось так ганебно будуть закінчувати свою «службу» подібні падлюки, – написав на власній сторінці у соцмережі радник міністра МВС, уродженець Теребовлянщини Михайло Апостол.

Що відомо про Олега Дурняка та Миколу Воробця

Народився Олег Дурняк 26 липня 1976 року в селі Семенів Теребовлянського району. У 1998 році закінчив Тернопільську академію народного господарства, за фахом – економіст. З 1999 року розпочав трудову діяльність у податкових органах, а з лютого 2002-го – в органах податкової міліції. За час професійної діяльності пройшов усі щаблі від старшого державного ревізора-інспектора, оперуповноваженого до першого заступника начальника інспекції – начальника відділу податкової міліції. Одружений. З дружиною Людмилою виховують двох дітей. Зараз Олег Дурняк – перший заступник начальника головного управління ДФС в області. Він зареєстрований у Теребовлі, а місцем фактичного проживання в останній декларації про майновий стан вказав село Підгайчики Теребовлянського району. Від 2011 року є власником гектара землі у Теребовлі і там же чверті квартири площею 64 кв. м. Дружина, яка, за інформацією декларації, працює в Тернопільському обласному військовому комісаріаті, від 2012 року є власницею ще однієї земельної ділянки площею 800 кв. м у Підгайчиках. У декларації також вказано житловий будинок (площа 76, 1 кв. м), але Олег Дурняк там має право лише проживати. 29 жовтня 2019 р. Олег Дурняк отримав у власність 899 кв. м земельної ділянки в Івачеві Долішньому (Тернопільський район). У нього у власності є ще один будинок площею 131,3 кв. м  у с. Семенів Теребовлянського району. У тому ж селі має право користування земельною ділянкою площею 2305 кв. м від листопада 2019 року, а також 2,5 га – у Підгайчиках. На дружину записаний  котедж у Тернополі площею 120 кв. м. У декларації вказано, що об’єкт повністю або частково побудований з матеріалів та за кошти суб’єкта декларування або члена його сім’ї. Олег Дурняк є інвестором сонячних батарей від грудня минулого року – вартість на дату набуття у власність, володіння чи користування або за останньою грошовою оцінкою – 85 000 і 78 000 грн. Автопарк родини Дурняків, за даними декларації, доволі скромний. Дружина володіє автівками «Volkswagen Passat» (2012 року випуску) та «Opel Vectra» (2003 р. в.). Чоловік цими автомобілями користується. А у його власності є лише «Opel Ascona» (1998 р. в.). Заробітна плата, отримана Олегом Дурняком за 2019 рік за основним місцем роботи, становить 230 327 грн. Згодом до декларації внесено ще дані про зарплати за основним місцем роботи – 24 940 грн.

 Дружина отримала від ТОВ «АГРО-ФРАН» дохід від надання майна в оренду 6 838 грн. та благодійної допомоги від тієї ж фірми 2 400 грн. Від ТОВ “Тернопільелектропостач” за надлишок електроенергії, тобто за зеленим тарифом, ще 197 685 грн. У 2019 році дружина отримала щедрий подарунок від чоловіка, який також вказаний у декларації, – 900 тис. грн. Ймовірно, це гроші, отримані як дохід від відчуження нерухомого майна – у декларації фігурує сума 874 700 грн. 900 тис. грн. – вказані у декларації як готівкові. Окрім них, у родини ще є 150 тисяч готівки в українській валюті, а на рахунку в банку – 19 тис. грн. У 2019 р. Олег Дурняк ще отримав 1295 грн. одноразової грошової допомоги як учасник бойових дій. За минулий рік дружина у військкоматі заробила 14 тис. грн.

Другий фігурант у справі Микола Воробець має дружину та двоє дітей. За 2019 рік заробив офіційно, згідно з декларацією, 218 тисяч 390 гривні, дружина отримала 146 тисяч 572 гривні. У власності родини Воробців є автомобіль “Honda Civic” (2007 р. в.). Також сім’я володіє житловим будинком у Теребовлі площею 120 кв. м, земельною ділянкою в селі Івачів площею 899 метрів квадратних, а також земельною ділянкою в селі Блищанка Заліщицького району (площа 20 тис. кв. м), житловим будинком у селі Блищанка площею 120 метрів квадратних, квартирою у Теребовлі площею 47,9 кв. м та земельною ділянкою у Теребовлі площею 600 кв. м. Зареєстроване місце проживання податківця у селі Блищанка Заліщицького району, а фактичне – місто Теребовля.

Ще одна група тернопільських фіскалів «дурила» державу

Оперативники управління стратегічних розслідувань Тернопільщини викрили групу працівників ГУ ДФС краю, які, зловживаючи службовим становищем, «обдурили» державу. За попередньою інформацією, до розтрати державного майна причетні восьмеро працівників ГУ ДФС у Тернопільській області, серед яких: керівник управління, троє очільників відділів, заступники начальника управління та відділу, а також слідчий і держслужбовець. Викрили порушників оперативники управління стратегічних розслідувань, а досудове розслідування під процесуальним керівництвом обласної прокуратури проводили працівники державного бюро розслідування. За словами начальника управління стратегічних розслідувань у Тернопільській області Василя Джиджори, група фіскалів, зловживаючи службовим становищем, не виконали судового рішення. Підозрювані упродовж 2015-2019 років вилучали з обігу фальсифіковані алкогольні напої та спирт. Усю цю продукцію вагою близько шістдесят тонн, мали передати на спеціалізоване підприємство для переробки. Проте службовці не виконали припису і як результат – держава недоотримала в бюджет кругленьку суму.

Згідно з документами, які у ході розслідування знайшли оперативники, усю вилучену спиртосуміш працівники ДФС начебто утилізували на приватному підприємстві. Проте це перевірять слідчі. З’ясовують оперативники, чи не потрапив алкоголь, який мав бути знищений, у торгову мережу Тернополя та області, – повідомив заступник начальника управління стратегічних розслідувань краю Віталій Кравчук.

Іванка Біла

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
23 Листопада
22 Листопада
21 Листопада
Скільки ви готові витратити на підготовку житла до цієї зими?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше