Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського
rss

Невідомі зруйнували знаменитий фонтан Тернополя


Опубліковано: 22 Лютого 2021р. о 19:02

Сьогодні завідувач парку імені Тараса Шевченка Михайло Лібер повідомив про те, що невідомі особи зруйнували фонтан та викрали кабелі в межах першої черги аераційного фонтану поблизу острова “Чайка”.

На місці події працівниками парку виявлені сліди зловмисника, а також залишки ізоляції та гофри. Розмір збитків не встановлений. Представниками КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернопіль» було спрямовано відповідні заяви до Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. На жаль, станом на цю хвилину поліція ще не обстежила місця злочину.

Це вже не перший такий випадок. Менше місяця тому невідомі пошкодили та викрали електрокабелі з ділянки аераційного фонтану, який розташований за причалом «Центральний». Кабелі були «заховані» у поліпропиленові труби, які зловмисники розрізали, щоб викрасти електрокабель. На жаль, правоохоронці зловмисників не знайшли.

Закликаємо працівників пунктів прийому металобрухту та усіх небайдужих повідомляти про осіб,  ймовірно причетних до даного злочину. 

Нагадаємо нашим читачам, що найдовший в Україні аераційний фонтан запрацював у жовтні 2017 року.  Це одна із візитних карток міста, яка дозволяє побачити всі барви унікального водограю.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика: ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше