Найсвіжіше:
• Колишній півзахисник збаразького “Галича”: “На “Динамо” ще рано вішати золоті медалі” • Поповнив Небесне воїнство: молодий воїн з Тернопільщини загинув на Донеччині • Як правильно підготувати документи з трансферного ціноутворення • ТОП-5 найдорожчих авто депутатів міськради Тернополя • На Тернопільщині в Пужниках 24 квітня почнуть ексгумацію • Тернополянина призначили на класичне футбольне дербі «Шахтар» – «Динамо» • Загинув на Донеччині: Тернопільщина попрощалася із загиблим Героєм • «Агрон» – другий фіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу: деталі • Перед судом постане водій, який у Чорткові збив жінку  • На Тернопільщині “нічна” водійка не зупинилася копам і спричинила ДТП • Позбавлений на 5 років прав водій з Тернополя знову втрапив на очі правоохоронцям • У Тернополі неадекват пошкодив конструкції на алеї «Незламні» • У Тернополі стартує унікальний жіночий проєкт «Надійний тил» для дружин військовослужбовців • На Борщівщині водію електротрицикла після ДТП ампутували ступню • Конвеєрні системи для складів: основні плюси та різновиди • Кардинал-тернополянин долучиться до обрання нового Папи Римського • У ДТП в Тернополі травмовано 7-річну дитину • На Тернопільщину назавжди повернувся Герой-тероборонівець • 23 квітня кілька будинків у Тернополі залишаться без води • Парафіяни УПЦ МП з битами влаштували бійку за церкву на Буковині • Прикарпатські лікарі врятували 69-річного чоловіка з вагою понад 200 кг • Дерево вже обвалилося, на черзі електроопора: у Тернополі до біди недалеко • Квартира в Англії, Ягуар у гаражі та 5 млн доходу: декларація депутатки з Тернополя • На Монастирищині аграрій недоплатив у бюджет понад 200 тис грн • Сьогодні визначиться другий фіналіст Зимової першості Тернопільщини
rss

Скільки бюджет Тернополя отримав за парковки минулого року?


Опубліковано: 25 Лютого 2021р. о 19:00

За 12 місяців 2020 року збір до бюджету Тернополя за місця для паркування автомобілів склав 1 млн. 776 тисяч гривень, або 148 тисяч гривень щомісяця. 

Враховуючи те, що на території обласного центру облаштовано близько 520 паркомісць, нескладно підрахувати, що за 1 місце в день бюджет отримує лише 9,5 грн., тоді як водії сплачують паркувальникам по 6 гривень за кожну годину стоянки.

За продаж комунального майна до бюджету надійшло торік 3 млн. 96,6 тис. гривень, а від продажу землі – 7 млн 679,4 тис. грн.

За користування місцем розташування рекламних засобів місто отримало майже стільки, як за земельні ділянки, – 7 млн. 307,1 тис. гривень.

А за відновлення знесених зелених насаджень громада Тернополя отримала компенсацію всього у 299 тис. 400 гривень.

У видатковій частині бюджету-2020 вражає сума оплачених послуг за радіомовлення і телебачення (тобто, піар міської ради та її керівництва) – 925 тисяч 900 гривень.

Витрати на різноманітні подарунки та рекламний інвентар для нагородження – 498 тисяч 700 гривень.

Водночас на придбання противірусних препаратів та інших лікарських засобів, експрес-тестів та виробів медичного призначення для медичних закладів міста з бюджету виділили всього 592,3 тисячі гривень.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , ,

Перегляньте також:




Новини
23 Квітня
22 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше