Найсвіжіше:
• Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких
rss

У чемпіонаті області з футболу гратимуть 26 команд


Опубліковано: 1 Травня 2021р. о 21:00

Обнадійливим прогнозам щодо участі в чемпіонаті Тернопільської області з футболу 2021 року близько 30 команд не судилося збутися. Через різні причини ряд колективів не вийшли на старт, хоча й 26 учасників, які розбито на три ліги, – це непоганий показник і на шість більше, ніж було у минулому році.

27 квітня в приміщенні Асоціації футболу Тернопільщини відбулося жеребкування календаря усіх трьох ліг. Отож у вищій лізі гратимуть 10 команд: «Нива» (Теребовля), «Агрон» (Великогаївська громада), «Медобори» (Зелене), «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ), «Зоря» (Хоростків), ФК «Тернопіль», «Рідна Борщівщина» (Борщів), «Поділля» (Васильківці), ФК «Нараїв», «Кристал» (Чортків); у першій – вісім: ФК «Трибухівці», «Вікнини» (Вікно), «Нива» (Підгайці), «Нива» (Городниця), «Віго-Острів» (Великоберезовицька ОТГ), ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська), ФК «Вишнівець», «Колос» (Бучач) і в другій – сім: «Поділля» (В. Березовиця), ФК «Збруч» (Гусятинська громада), ФК «Копичинці», ФК «Скалат-ОТГ», «Колос» (Зборів), НФК «ПрофАгро – Кременець», ФК «Скала-Подільська-ТГ», “Олімпія” (Клювинці).

Чемпіонат області у всіх лігах стартує 9 травня.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше