Найсвіжіше:
• На Тернопільщині ділки незаконно продали 11 т спирту, маскуючи його під дистильовану воду • На Запоріжжі загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Вартість реконструкції очисних споруд Кременця становить неймовірних 65 мільйонів гривень • На кордоні затримали чергові «закохані серця» з Тернопільщини • Двоє підприємців з Тернопільщини переправлення через кордон військовозобов’язаних • У Тернополі затримали серійного злодія • В індустріальному парку на Тернопільщині збудують підприємство на 120 робочих місць • Польські фермери попередили про блокаду одного з пунктів пропуску на кордоні з Україною • Чиновник міськради на Тернопільщині вимагав у бізнесмена пів мільйона хабаря  • Тернополянин оцінив вартість фіктивної інвалідності у вісім тисяч доларів • Ветеранська команда з Тернопільщини перемогла на футбольному турнірі на Львівщині • На Тернопільщині встановили пам’ятник на честь воїнів Української галицької армії • Тернопільський перевізник виплатить 250 тис грн компенсації за смерть пасажира • На Тернопільщині водійка іномарки спричинила смертельну аварію • 2,5 роки надій та сподівань: офіційно підтвердили загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 22 листопада • У Кременеці на Тернопільщині відкрили пам’ятник Герою України полковнику Сергію Лі • Великобританія запровадила санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Вартість гаражів у Шумську під час аукціону зросла у 4 мільйони разів • Громада на Тернопільщині заплатить 4,7 млн грн за стихійні сміттєзвалища • 53-річний військовослужбовець з Тернопільщини назавжди повернувся додому: помер у лікарні  • Бій Олександра Усика проти Тайсона Ф’юрі: анонс реваншу • На Тернопільщині розшукують жителя Бучаччини за вчинення тяжкого злочину (+фото) • Водій з Бережанщини на пішохідному переході збив молоду тернополянку  • У Тернополі шахрай ошукав пенсіонера на 110 000 гривень
rss

День поля у «Контінентал Фармерз Груп»: ділилися досвідом та запрошували до партнерства


Опубліковано: 22 Травня 2021р. о 14:00

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» провела День поля, на якому спеціалісти компанії продемонстрували технології точного землеробства в дії. У заході взяли участь партнери та колеги-аграрії «Контінентал». Вони дізналися про останні інновації в агросфері, обмінялися практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур та мали змогу укріпити й розвинути співпрацю з агрохолдингом у межах партнерської програми «Контінентал».

Державна підтримка для представників сільського господарства сягає 4,5 мільярда

Одна з основних цілей заходу – побудова взаємовигідних партнерських відносин з місцевими агровиробниками, з якими «Контінентал» готовий не лише ділитися досвідом та експертизою, а й на партнерських умовах надати доступ до своєї матеріально-технічної бази: елеваторів, якісного насіння власного виробництва, сучасної техніки.

Георг фон Нолкен

Нашим партнерам-фермерам ми пропонуємо послуги елеваторів, допомогу в реалізації вирощеного врожаю за найвигіднішими цінами, якісне насіння, засоби захисту рослин, агрономічну експертизу. Ми відкриті до співпраці та хочемо розвиватися разом. Також сьогодні ділимося своїм досвідом впровадження технологій точного землеробства. Завдяки сучасним методам, підходам і технічним засобам можна не лише мінімізувати затрати, а й отримати відчутний економічний ефект. Минулого сезону ми переконалися в цьому на практиці й сьогодні поділилися цим досвідом з колегами-аграріями, – відзначив генеральний директор компанії Георг фон Нолкен.

У «Контінентал Фармерз Груп» впровадження точного землеробства відбувалося впродовж семи етапів, які у свою чергу можна умовно розділити на три блоки. Перший – культура виробництва. Під час його презентації спеціалісти «Контінентал» продемонстрували, яку роль відіграють сучасні технології у підвищенні ефективності виробництва: цифрові контури полів, паралельне водіння, контроль напрямків технологічних операцій, відключення секцій сівалок та обприскувачів, робота з технічною колією. Другий блок – власне точне землеробство. Йдеться про агрохімічне обстеження ґрунтів, контроль за переущільненням землі, оцінку якості технологічних операцій, створення карт-завдань для техніки, картування врожайності, супутниковий моніторинг, скаутинг, метеомоніторинг. Третій блок – процеси автоматизації: локальна робота на полі, зональна технологічна карта, яка відображає та адаптується під особливості і потреби не лише кожного конкретного поля, а й окремих його ділянок.

На Дні поля були представники як закордонних аграрних компаній, так і українські фермери й аграрії. Завітали на День поля і представники влади. Відтак заступник голови ОДА Ігор Гайдук радо поділився своїми враженнями та розповів, для чого потрібні такі зустрічі і що це може дати нашій області.

– Тернопільська область аграрна, і дивлячись, скільки людей відвідало цей захід, розуміємо, що такі зустрічі потрібні найперше для обміну досвідом, пошуку нових знайомств та перспектив у майбутньому. Моя робота полягає у тому, щоби розповісти аграріям, фермерським господарствам, що вони можуть розраховувати на державну підтримку. Цього року вона для представників сільського господарства сягає 4,5 мільярда гривень, минулого року фермери, скориставшись такою допомогою, отримали відшкодування на суму 212 мільйонів гривень. Серед іншого – відшкодування купівлі техніки, витрат на тваринництво, рослинництво та інші сфери діяльності, – каже Ігор Гайдук.

«Для того, щоби мати хороший урожай, потрібно вчитися»

На думку пана Гайдука, аграрний бізнес повинен розвиватися не лише в нашій області, а й на території всієї держави, адже в цій сфері позитивних моментів дуже багато. Найперше – це створення робочих місць, обмін досвідом між аграріями, який дає можливість у майбутньому стати партнерами.

Світлана Грис

Цей семінар проводиться в дуже гарячий період. Маю на увазі, що у фермерів на рахунку кожен день, погодні умови дозволяють займатися польовими роботами. Тому я приїхала від імені своїх земляків. Хочу поділитися враженнями, адже задоволена своїм приїздом. Для наших фермерів дуже велике значення має збут продукції. Для того, щоби мати хороший урожай, потрібно вчитися. Не всі мають можливість витрачати час на вивчення гібридних сортів, а тут від одного лише спілкування можна отримати багато корисної інформації і налагодити зв’язки для подальшої співпраці, розповіла голова асоціації фермерів і приватних землевласників у Борщівському районі Світлана Грис.

Гості заходу відвідали виставку сільськогосподарської техніки та устаткування для точного землеробства, які «Контінентал Фармерз Груп» використовує в роботі. Були представлені сівалки точного посіву, системи внесення рідких добрив, системи автопілотування, комплекти модернізації обприскувачів для руху по міжряддю, системи телематики, змішувальні станції, системи обліку й контролю та інші.

У межах заходу учасникам також продемонстрували роботу сівалки, повністю обладнаної системами «Precision Planting». Тестували різні налаштування притискних зусиль, швидкість посіву, роботу системи автоматичного відключення секцій сівалки…


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
22 Листопада
21 Листопада
Скільки ви готові витратити на підготовку житла до цієї зими?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше