Найсвіжіше:
• У Вишнівці знайшли новонароджену дитину • Автотроща на Козівщині: у ДТП потрапило одразу три авто • На Буковині горіла райлікарня (фото) • У Бережанах на фінішній прямій роздільний збір сміття • Агроліси Тернопільщини: тіньова зона на десятки тисяч гектарів • На Тернопільщину з російського полону повернувся військовий • На Волині судили дорослого чоловіка, від якого завагітніла 14-річна дівчина • Заліщицький «Дністер» повернувся в лідери аматорського чемпіонату України • Сенсація у Збаражі: «Галич» переміг «Агрон» • У Тернополі водійка позашляховика врізалася в стіну • Серед звільнених з полону – троє жителів Тернопільщини • На Буковині застрелився курсант-прикордонник • Помер від важкої недуги: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Тернопільську фірму підозрюють у махінаціях з ритуальними послугами • Тернополю загрожує нова російська атака: астрологиня • Після 2 років і 3 місяців полону повернувся додому воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув командир гармати з Тернопільської області • 8 об’єктів нерухомості, 2 елітних авто та понад 3 млн готівки: декларація голови Тернопільської РДА • Три роки полону: додому повернувся оборонець Маріуполя з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини • Хірурги успішно видалили тернополянці трикілограмову пухлину матки • На Хмельниччині звільнили 16 прокурорів з інвалідністю, ще 47 – на посадах • Під Тернополем сталася масштабна пожежа: вогонь охопив площу 3 гектари • У Тернополі школярі створили триметрову писанку з пряників • У Тернополі скасували великодні гаївки через можливі ракетні обстріли Росії
rss

Бограч по-закарпатськи від Ольги Дощ


Опубліковано: 6 Червня 2021р. о 9:00

Інгредієнти:
яловичина – 1 кг;
помідори – 4 шт.;
цибуля ріпчаста – 4 шт.;
перець солодкий болгарський – 3 шт.;
морква – 2-3 шт.;
перець гострий – 1 шт.;
картопля – за смаком;
бульйон (вода);
квасоля в томатному соусі;
паприка мелена;
часник;
зелень петрушки;
олія рослинна (жир);
перець чорний мелений;
сіль.

Приготування:
Розігріти олію, покласти цибулю, обсмажити. Додати кілька великих ложок паприки, розмішати. Покласти м’ясо, моркву. Через деякий час додати решту овочів: квасолю, перець, помідори без шкірки.

Перемішати, трохи посипати сіллю. Налити бульйону, щоби злегка покривав м’ясо. Додати гострий перець, накрити кришкою. Зменшити вогонь.

Приблизно через п’ятдесят хвилин відкрити казан, покласти великі часточки картоплі, налити решту бульйону, посолити. Коли звариться картопля, покласти петрушку і часничок.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
20 Квітня
19 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше