Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

У Тернопільській області упродовж 2020-2021 років відновлено майже третину державних доріг


Опубліковано: 29 Листопада 2021р. о 10:30

437,5 кілометра автошляхів державного значення в регіоні отримали нове покриття за останні два роки. Лише протягом березня-листопада 2021 року верхній шар асфальтобетонного покриття нанесено на 275,4 км.
Для порівняння: у 2019 році поточний середній ремонт провели на 17,8 км державних доріг Тернопільщини. У 2015 році не відновили взагалі жодного кілометра.
За два роки дії президентської програми «Велике будівництво» відремонтовано більше мостів Тернопільщини, ніж за всі роки Незалежності разом узяті — 22. Відновлення ще шести буде завершено до кінця року.
Про це доповів прем’єр-міністру України Денису Шмигалю начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Микола Довгошия під час робочої поїздки голови уряду в Тернопільську область.
За результатами двох років програми «Велике будівництво» нове покриття буде на всіх міжнародних коридорах у межах Тернопільської області та на двох основних національних. Крім того, ремонтують п’ять територіальних автошляхів до туристичних, рекреаційних та промислових вузлів області.
Лише у цьому році в Тернопільській області влаштовано 60 км тротуарів, освітлення отримали 35 км державних доріг.
Нове будівництво
У сфері будівництва та реконструкції в Тернопільській області реалізують чотири проєкти. Це три обходи населених пунктів у складі міжнародних коридорів та транспортна розв’язка на перехресті дороги при в’їзді в обласний центр.
Північно-східний обхід Тернополя
Будівництво здійснюватиметься коштом Європейського інвестиційного банку. Це буде траса І-ї технічної категорії з чотирма смугами руху та дворівневою транспортною розв’язкою на примиканні обходу до автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Загальна протяжність – 8,5 км. Державне агентство автомобільних доріг України оголосило державну закупівлю на будівництво дороги та розв’язки на умовах Європейського інвестиційного банку. Тендери є міжнародними.
Обхід м. Теребовля
Це пострадянський довгобуд, який розпочали у 1987 році. Замовлено виготовлення проєктно-кошторисної документації. Мова йде про 19,3 км автошляху технічної категорії Iа і чотири мостових переходи. До кінця 2021 року проєкт буде розроблено.
Транспортна розв’язка у двох рівнях на перетині а/д Р-39 і Р-41
Перетин автомобільної дороги Р-39 Броди – Тернопіль та Р-41 обходу Тернополя є місцем концентрації ДТП. Для комплексного розв’язання проблеми переїзду перехрестя та ремонту дорожнього покриття заплановано зведення дворівневої транспортної розв’язки. Триває виготовлення проєкту.
Обхід м. Бережани
Будівництво першої черги обходу Бережан завдовжки 3,9 км було розпочато, однак з 2009 року проєкт заморожений. У 2021 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області оголосила тендер на розроблення проєкту будівництва другої черги та коригування існуючого. Загальна протяжність обходу Бережан становитиме 13 км.
Не лише ремонтуємо, а й зберігаємо дороги
Аби державні інвестиції у відновлення інфраструктури області не були знівельовані перевантаженим великогабаритним транспортом, на чотирьох головних дорогах краю встановлюємо майданчики для зважування в русі. Це інтелектуальні системи WIM, які є першою ланкою автоматичного штрафування перевантаження. До кінця року вони запрацюють на дорогах:
– М-30 Стрий – Ізварине;
– Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль;
– М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече;
– М-09 Тернопіль – Львів – Рава Руська.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше