Про це під час робочого візиту до Тернополя повідомив керівник директорату з розвитку електронного урядування Мінцифри Мстислав Банік.
Зокрема, він розповів про створення пункту офлайн-допомоги, працівники якого пояснюють, як генерувати сертифікати про вакцинацію, надають підтримку при оформленні 1000 гривень і консультують з усіх питань роботи порталу «Дія».
– Дедалі більша кількість людей має необхідність користуватися додатком “Дія” і СOVID-сертифікатами щоденно. Відповідно багато громадян потребують підказки, як встановити додаток, як зареєструватися, користуватися і згенерувати СOVID-сертифікати, – розповів Мстислав Банік.
Подібні пункти офлайн-допомоги знаходитимуться у всіх 15 центрах вакцинації нашої області
– Ми активно працювали над тим, щоби розгорнути пункти підтримки «Дія». Зокрема, в Тернополі у трьох центрах вакцинації допомогу із реєстрацією у додатку «Дія» надають волонтери – студенти ТНМУ ім. І. Горбачевського, – каже директор департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.
Суть подібних центрів – виявити проблему і вирішити її. Причин, чому СOVID-сертифікат може не завантажуватись, безліч – від банального невміння людиною користуватися додатком до лікарської помилки під час внесення даних чи плутанини серед медичних карток. Також керівник департаменту з розвитку електронних послуг у Мінцифрі запевнив, що паперовий паспорт не перешкоджає завантаженню сертифіката.
Джерело: Тижневик "Номер один"