Найсвіжіше:
• Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки
rss

У “Дії” запустять одну з найочікуваніших послуг серед українців


Опубліковано: 29 Червня 2023р. о 20:15

Найближчим часом у “Дії” запустять одну з найочікуваніших послуг серед українців – зміна місця проживання. Спочатку сервіс буде доступний для жінок та дітей. Про це повідомили в Мінцифрі.

На початку повномасштабної війни окремі держреєстри не працювали задля додаткового захисту даних українців. Відповідно послуга “Зміна місця проживання” також була призупинена. Українцям доводилося особисто звертатися до ЦНАП чи органів реєстрації, щоб змінити місце проживання. 

  • мати ID-картку або закордонний паспорт у “Дії”;
  • мати податковий номер;
  • бути старшим за 14 років або 18, якщо змінюєте місце проживання дитини;
  • не бути військовозобов’язаним. 

Крім того, житло не має бути в іпотеці, а право власності на нього має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року. 

“Якщо хочете задекларувати нове місце проживання в житлі іншого власника, потрібно отримати від нього підтвердження. Також при зміні проживання дитини маєте отримати дозвіл другого з батьків”, – додали в міністерстві.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки: , , , ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
14 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше