Найсвіжіше:
• Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки
rss

На Тернопільщині сталися три аварії з потерпілими: два пішоходи та неповнолітня пасажирка після ДТП потрапили до лікарні (+фото)


Опубліковано: 12 Грудня 2023р. о 13:00

Три дорожньо-транспортних пригоди трапилося на дорогах Тернопільщини 11 грудня. У результаті – троє людей з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості потрапили до лікарні.

В селищі Скала-Подільська водій автомобіля “Mitsubishi Pagero Sport” збив жінку. При виїзді слідчо-оперативної групи з’ясувалося, що потерпіла близько 13:10 вийшла зі свого домогосподарства та йшла узбіччям дороги. В якийсь момент вона раптово вийшла на проїжджу частину дороги й потрапила під колеса авто. Водій загальмувати не встиг і травмував жінку.

Ще одна автопригода трапилася о 16:25 на перехресті доріг Кременця. Тернополянин, керуючи “Opel Vectra”, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення із “Seat Ibiza”. До лікарні бригада швидкої доправила восьмикласницю – пасажирку із “Seat Ibiza”.

Під колесами автомобіля опинився пішохід 1961 року народження. Чоловіка у Заліщиках на пішохідному переході збив водій “Subaru”. Потерпілого у важкому стані доправили до лікарні.

У всіх учасників ДТП взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
14 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше