Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

На Тернопільщині судитимуть уповноважену особу монастиря у Почаєві за умисне пошкодження заказника (+фото)


Опубліковано: 5 Березня 2024р. о 19:32

Прокурори Кременецької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо уповноваженої особи одного з монастирів, обвинуваченої в умисному пошкодженні території об’єкту природно-заповідного фонду (ч. 1 ст. 252 КК України). 

За даними слідства, у грудні 2012 року між ДП «Кременецьке лісове господарство» та монастирем укладено договір на право довгострокового тимчасового користування лісами, за яким монастирю виділено лісову ділянку загальною площею 6 гектарів, що знаходиться в межах населеного пункту на території Почаївського лісництва. Землю лісу виділяли для освітньо-виховних та оздоровчих цілей.

За умовами договору, монастир взяв на себе зобов’язання використовувати лісову ділянку за призначенням, не допускати її засмічення та забруднення відходами, охороняти від незаконних порубок та інших порушень лісового законодавства.

Відповідальним за екологічний стан та дотримання вимог природоохоронного законодавства в монастирі призначено спеціально визначену особу.

Проте, облаштування на ділянці лісу в межах загальнозоологічного заказника тимчасових споруд, огорожі, складування залишків будівельних матеріалів та сільськогосподарського інвентаря впродовж 2017 – 2023 років призвело до пошкодження території об’єкта природно-заповідного фонду. Також виявлено суттєві зміни рослинного покриву, знищення та пошкодження дерев, чагарників, трав.

Розмір збитків державі, заподіяних внаслідок пошкодження території загальнозоологічного заказника, становить понад 200 тис грн.

Усі збитки вже відшкодовані обвинуваченим під час слідства. Розслідування здійснювали дізнавачі поліції, повідомляє поесслужба Тернопільської обласної прокуратури. 

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше