• На Тернопільщині збираються виключити з Ради церков представників УПЦ (МП) • Енергетики повідомили, чи вимикатимуть світло на Тернопільщині 8 вересня • Виправдувальний вирок стосовно скандального головного архітектора Тернополя скасують • Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу земного життя загиблого на Донеччині бойового медика  • Отримав поранення не сумісне з життям: на Луганщині помер військовослужбовець з Тернопільської області • На Тернопільщині помер відомий священник ПЦУ • Тернопільські ветерани дочасно пробилася до півфіналу кубка України • Відстрочка від мобілізації: в ТЦК пояснили, як її оформити • Вища футбольна ліга Тернопільщина: зміна лідера у бомбардирів за системою «гол +пас», усі поразки господарів за мінімумом голів • Знову Полтава, знову болюча втрата: під час ракетного обстрілу загинув ще один воїн з Тернопільської області • У ДТП біля Теребовлі серйозно травмувався водій мотоцикла • У Полтаві від російської ракети загинув ще один військовослужбовець з Тернопільщини • Внаслідок ракетного обстрілу Полтави загинув 53-річний солдат з Тернопільщини • У Курській області загинув син кадрового офіцера з Тернопільщини • Все про віскі: історія створення напою, головні складові, особливості приготування • Громада на Тернопільщині завтра прощатиметься з загиблим на війні молодим воїном • Енергетики повідомили, чи вимикатимуть світло на Тернопільщині 7 вересня • Тернопільська громада 7 вересня попрощається із загиблим на Донеччині воїном • Голова адміністрації сусідньої з Тернопільською області витратив з бюджету 25 млн грн на дорогу до готелю свого батька • Вихованець тернопільського футболу заявлений за донецький «Шахтар» • «Наглядач» за Тернопільською областю може сісти на 12 років за вимагання неіснуючого боргу • Помер багаторічний керівник спорту Козівщини • Ряди Небесного воїнства поповнив ще один житель Борщівщини: останній бій прийняв біля Покровська • Дві вихованки тернопільського футболу взяли участь у матчах Ліги чемпіонів • Білим янголом на щиті повертається додому 47-річний воїн з Тернопільщини

Переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу продовжує переможну ходу

Опубліковано: 28 Квітня 2024р. о 13:30

Завершальний поєдинок у рамках підготовки до старту у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області провів переможець зимової першості Тренопільщини заліщицький “Дністер”. На на виїзді заліщани грали проти чемпіона минулорічної другої обласної ліги – “Поділля” з Васильківці.

Як повідомляє клубна прес-служба “Дністра”, господарі жваво розпочали поєдинок, взявши м’яч під контроль. Але вже у першій атаці “Дністер” відкрив рахунок. Ландяк промчав по лівому флангу і прострілив у воротарський майданчик звідки ворота без проблем вразив Городинський. У середині першого тайму уже сам Микола Ландяк став автором забитого м’яча. Фланговий півзахисник “Дністра” вдало зіграв на добиванні після потужного дальнього удару Дмитра Бобика. Який, до речі, знову наважився на дальній удар і на 33-й хвилині відзначився красивим забитим голом під поперечину — 0:3 ще до перерви.

Відзначимо що у першому таймі команди також обмінялись ударами у стійку. У “Дністра” каркас воріт перевірив Білик. А “Поділля” відповіло дальнім ударом у стійку від свого кращого бомбардира Андрія Баліцького.

Майже одразу по перерві “Дністер” ще збільшив свою перевагу. Це Микола Геник довгою діагоналлю вивів на побачення з воротарем Миколу Ландяка і 19-й номер нашої команди легко оформив дубль. Але і на цьому Микола не зупинився. Під завісу матчу його подачу з флангу ефектним ударом головою завершив Роман Голодрига.

Та все ж останнє слово було за господарями. Після дальнього удару по воротах “Дністра” м’яч влучив у руку Миколі Генику, який перебував у штрафному майданчику. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а суперник чітко реалізував пенальті.

Зазначимо, що у матчі з “Поділлям” участі не брав Андрій Шишигін, якому тренерський штаб надав можливість відпочити. Також після тривалої відсутності на поле повернулися Юрій Головачук та Микола Геник. Вони були відсутні через травми. Наразі у лазареті “Дністра” продовжує перебувати лише Ілля Стрільчук, який ще не готовий приступити до повноцінних тренувань.

Після матчу гравці “Дністра” відправились по домівках після двотижневих зборів. А у найближчий понеділок стартує підготовка до матчу 1-го туру вищої ліги з “Агроном”, який відбудеться у середу, 1 травня, о 17:00 на стадіоні у Великих Гаях.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: