• У Тернополі помер начальник експлуатаційно-технічного відділу одного з місцевих університетів • Стала відома символічна збірна заключного туру вищої футбольної ліги Тернопільщини • Вулицями Тернополя 22 жовтня їхатиме колона пожежної техніки та буде багато рятувальників: причина • Жорстока війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • На Сумщині загинув 28-річний кулеметник з Тернопільщини • Понад 177 000 гривень виманили шахраї у жительки Кременеччини • На Тернопільщині чоловік зазнав термічних опіків обличчя й обох кистей намагаючись підпалити сміття  • На Монастирищині померла знана і шанована медична сестра • Вийшов з дому і не повернувся: поліція розшукує 36-річного жителя Бучача • В аварії на Збаражчині загинув водій • У Тернополі готуються до нового футзального сезону • Десять місяців вважався безвісти зниклим: підтвердилась загибель сержанта з Тернопільщини • На Тернопільщині ветеран війни очолив відділ з питань ветеранської політики • На Гусятинщині на 17 тисяч оштрафували військового • На цілий день закриють тимчасову переправу біля реконструйованого мосту у Теребовлі  • На Теребовлянщині молодий хлопець до смерті побив сусіда, а бездиханне тіло намагався закопати на подвір’ї • Тернопільська «Нива» розлучилася з легендою, котрий виступав за клуб 8 років • 27 місяців перебував у полоні: додому повернувся воїн з Тернопільщини (+фото) • 12 подвигів Геракла: Символ мужності та відваги • Тернопільська чиновниця оспорює в суді своє незаконне звільнення • «Колос» з Бучача – бронзовий призер вищої футбольної ліги чемпіонату Тернопільщини 2024 року • Гусятинський “заміновувач” тернопільської поліції просив залишити його на волі • У Золотниківській громаді відкрили простір для торгівлі • «Дністер» – срібний призер вищої футбольної ліги чемпіонату Тернопільщини 2024 року • Поклав у бронежилет 20 тисяч: у Тернополі п’яний водій намагався відкупитися від патрульних

Стала відома символічна збірна туру вищої футбольної ліги Тернопільщини

Опубліковано: 14 Червня 2024р. о 9:15

12 червня відбувся останній матч шостого туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року. Підсумовуючи його, Асоціація футболу Тернопільщини традиційно оприлюднює символічну збірну туру, визначає кращого гравця та тренера.

До символічної збірної ввійшли гравці усіх шести команд, які брали участь у шостому турі (команда «Галич» зі Збаража, згідно календаря, 6-й тур пропускала).

Кращим гравцем туру визнано нападника великогаївського «Агрона» Тараса Гром’яка. У виїзному матчі, центральному у турі, який відбувся у Бучачі, гравці «Агрона» впевнено перемогли одного зі своїх головних конкурентів у сезоні – місцевий “Колос” (3:0). Гром’як став справжнім героєм матчу (MVP), він у першому таймі після передачі Андрія Скакуна зі штрафного, влучно завершив домашню “заготовку”, відкривши рахунок у поєдинку. У другому таймі холоднокровно реалізував пенальті. І до двох забитих м’ячів, ще й додав гольову передачу на Андрія Скакуна. Одразу три очка за системою “гол+пас” записав собі в актив у 6-му турі Тарас Гром’як та зробив основний вклад у перемогу та повернення “Агрона” на перше місце турнірної таблиці.

Кращим тренером 6-го туру визнано наставника ФК «Борщів» Олега Олександровича Зубика. У матчі сусідів по турнірній таблиці – борщівської команди та “Медоборів” із Зеленого, у першому таймі жодному колективу не вдалося відзначитися забитим м’ячем. У перерві Олег Зубик знайшов потрібні слова до своїх підопічних і ті у середині тайму впродовж трьох хвилині відзначилися двічі, а потім Олег Зубив особисто вийшов на футбольне поле і вже через хвилину сам відзначився. Спершу обікрав суперника, обігрався з Артемом Гайдашем, дуже технічно обробив м’яча, та влучно пробив у дальній від голкіпера кут воріт. Важлива перемога ФК “Борщів” – 3:2, яка стала першою домашньою звитягою борщівської команди у сезоні-2024.