Найсвіжіше:
• Енергетики повідомили, чи застосовуватимуть графіки вимкнень світла на Тернопільщині 19 вересня • На Об’їзній Тернополя спіймали злісного порушника правил дорожнього руху (+відео) • У Тернополі спалили авто військовослужбовця • У Тернополі презентують науковий збірник, що проллє світло на історію українського Почаєва • Зірка “Ліги сміху” та депутат з Тернополя здивував, що не отримує зарплати депутата, і пояснив чому • Помер досвідчений лікар з Гусятинщини • Штраф від ТЦК із 17 тисяч може зрости до 37 – яка причина • Професор тернопільського вишу відкупився за хабар пожертвою на ЗСУ • Військового з Тернопільщини засудили на 2 роки дисбату • Новий головний тренер “Ниви”: “Тернопіль повинен мати команду в Прем’єр-лізі» • Місто на Тернопільщині гірко плакало: додому назавжди повернулось двоє Героїв • Кременеччина в скорботі: на Луганщині загинув 44-річний прикордонник • Лише Тернопіль та Вінниця будуть представлені у чоловічій та жіночій суперлізі нового волейбольного сезону  • У Підволочиську 50-річний чоловік продавав бойову гранату • СБУ прийшла з обшуками в монастир УПЦ МП • У Тернополі затримали 40-річного чоловіка з наркотиками • Бізнес на воді: як відкрити модульну кав’ярню • Відома синоптикиня дала прогноз на 19 вересня і до кінця тижня • На Тернопільщині прихильники росії цькують сімʼю загиблого військового • Пам’ять про наших Героїв: на одній вулиці Тернополя встановлять меморіальні таблиці трьом загиблим захисникам • На Тернопільщині водій Jaguar їздив з фейковим посвідченням • Сьогодні мешканці громади на Тернопільщині прощатимуться із загиблим у Курській області воїном • В УАФ відреагували на підозрілий матч між “Минаєм” та тернопільською “Нивою” • У Тернополі триває опитування щодо перейменування вулиці Бережанської на вулицю Сергія Короля • Відомий гуморист-політик з Тернополя розкрив свої заробітки під час війни та приголомшив сумою витрат
rss

У центральному матчі тижня футбольної Тернопільщини «Дністер» здобув вольову перемогу у Бучачі

Опубліковано: 22 Серпня 2024р. о 13:45

21 серпня в центральному матчі 12-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року зустрілися команди, які знаходяться у першій трійці турнірної таблиці – бучацький «Колос» приймав заліщицький «Дністер».

Перший тайм поєдинку бучачани можуть записати собі в актив. Футболісти «Колоса» створили кілька небезпечних моментів поблизу воріт заліщицької команди, один з яких став результативним. З лівого краю подачу зі штрафного виконав досвідчений Євген Гурін, а ніким не прикритий капітан «Колоса» Андрій Новачинський ударом головою відкрив рахунок у матчі (1:0), який у першому таймі не змінився.

У другому таймі ініціативу перехопили гравці «Дністра». Вже на його початку рахунок було зрівняно. Микола Ландяк отримав м’яча зліва, пройшов до штрафного майданчику господарів та віддав передачу на хід Назару Процику. Той прострілив вздовж лінії воріт, звідки в дотик переправив м’яча у сітку воріт Валентин Білик (1:1). А у середині тайму Тарас Червонецький, котрий з’явився на футбольному полі у другому таймі, приніс своїй команді перемогу.  Змістившись в центр, досвідчений півзахисник обігрався в «стінку» з Валентином Біликом, увійшов в штрафний майданчик та влучно пробив повз голкіпера «Колоса» Олександра Чернятинського (1:2).

***

«Колос» (Бучач) – «Дністер» (Заліщики) – 1:2 (1:0)

21 серпня. Бучач. Стадіон «Колос». 150 гл. +29 град.

suddi v Buchachi

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Олег Богач (Тернопіль), Ростислав Новосад (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Іван Будівський (Теребовля).

«Колос»: Чернятинський, Новачинський-к, Ваврик, Грегуль, Ткачук (Наконечний, 85), Сороцький (Кармаліта, 78), Гурін (Кобеля, 78), Мостовий, Сташків, Софінський (Проскура, 84), Федчишин. Запасні: Правдюк, Курдупель, Р. Кривий.

«Дністер»: Кузняк, Давидюк-к (Чемерейко, 79), Стрільчук (Тракало, 46), Пасічник, Кірієнко (Червонецький, 46), Шишигін, Білик (Садовський, 90+3), Бобик, Ландяк, Голодрига (Городинський, 86), Процик. Запасний: Попович.

Голи: Андрій Новачинський (32), Валентин Білик (49), Тарас Червонецький (65).

Попередження: Арсен Сташків (11), Іван Кірієнко (17), Євген Гурін (31), Олександр Ткачук (49), Володимир Мостовий (55), Роман Курдупель (86, з лави запасних), Олег Тракало (88), Андрій Новачинський (88), Микола Ландяк (89).