Найсвіжіше:
• У центральному футбольному матчі туру на Тернопільщині «Дністер» обіграв «Колос» • Недавно вітали воїна з Тернопільщини із Днем народження, а вже сьогодні на колінах зустрічали бездиханне тіло • Вища футбольна ліга Тернопільщини: ветерани Лук’янов та Полянчук приносять перемогу «Медоборам» • Львівські хірурги провели трансплантацію 12-річному хлопчику з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • Місцеві громади Тернопільщини, які невчасно подаватимуть інформацію про скликання сесії, відповідатимуть перед законом • Як легко і швидко обміняти Tether на MonoBank та ПриватБанк: найкращі рішення для українців • У Тернополі судитимуть сільського голову Чонгара, яка перейшла на бік окупантів • На Тернопільщині судитимуть ділків, які незаконно видобули піску на понад 40 мільйонів гривень • Вища футбольна ліга Тернопільщини: «Агрон» зробив камбек у матчі з ФК «Борщів» • Камера фіксації правопорушень на дорозі Тернопільщини принесла бюджету понад 14 мільйонів • Пограбування у Тернополі: вдарив в обличчя, забрав сумку та втік (відео+фото) • Жахлива аварія на Тернопільщині: внаслідок ДТП загинули дві жінки (+фото) • Мешканці п’яти вулиць Тернополя на цілий день залишаться без води • Підозрюваний у зґвалтуванні дітей переховувався у Почаївській лаврі • Економічне бронювання: скільки треба заплатити за відстрочку від армії • Ветеранський чемпіон Тернопільщини з футболу визначатиметься в «золотому» матчі!? • Небесне військо поповнив Герой з Тернопільщини: свій останній бій прийняв на Запоріжжі • Навіки 34: громада на Тернопільщині попрощалася з загиблим на Донеччині Героєм • Як обрати офіс в бізнес-центрі для стартапу в Києві • Норвегія припинить надавати притулок біженцям з Тернопільщини • На Дніпропетровщині загинув командир інженерно-саперного взводу з Тернопільської області • Директора реабілітаційного дитячого центру підозрюють у знущаннях та сексуальних злочинах • Вища футбольна ліга Тернопільщини: сімнадцятий тур мовою цифр • Майже рік вважався безвісти зниклим: офіційно підтвердили загибель на Запоріжжі воїна з Тернопільщини
rss

Вища футбольна ліга Тернопільщини: «Агрон» зробив камбек у матчі з ФК «Борщів»

Опубліковано: 29 Вересня 2024р. о 15:00

Сьогодні, 29 вересня, у Великих Гаях 18-й тур вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року відкривали великогаївський «Агрон» та ФК «Борщів».

За надзвичайно складних погодних умов, вже на шостій хвилині матчу рахунок було відкрито. Гості отримали право на пробиття штрафного удару. Артем Романюк виконав навісну передачу з лівого краю, а екс-«агронівець» Дмитро Стриєшин, вигравши повітря і позицію в Ігоря Кохмана, ударом головою спрямував м’яча у сітку воріт (0:1). Пройшло десять хвилин, як борщівська команда відзначилися вдруге. Гольову атаку, вкиданням м’яча з ауту, розпочав правий захисник ФК «Борщів» Дмитро Грицик. М’яча підібрав Артем Гайдаш, відпасував на Павла Чесніка, котрий завдав удару з-за меж карного майданчика. М’яча рикошетом від ноги Віктора Ковалика та по неймовірній траєкторії опинився в сітці воріт «Агрона» (0:2). На 40-й хвилині рахунок у матчі господарі скоротили. Сталося це з пенальті, яке арбітр матчу Вадим Трач призначив за фол Ростислава Гришака та Андрію Скакуну. Воротар ФК «Борщів» Тимофій Шеремета вгадав напрямок удару від штатного пенальтиста великогаївської команди Тараса Гром’яка, але дістатися до м’яча не зумів (1:2). З мінімальним рахунком на користь гостей команди пішли на перерву, хоча наприкінці першого тайму супер момент був у нападника «Агрона» Богдана Семенця, однак його удар головою прийняла на себе стійка…

У другому таймі «агронівці» таки переламали гру на свою користь. І хоча, довгий час борщівській команді відверто щастило, однак фарт таки і від них відвернувся. На 81-й хвилині красень-гол, потужним ударом після подачі кутового Андрієм Скакуном, забив Юрій Соколовський, котрий класно спіймав м’яча на ногу (2:2). А незадовго після цього розібрався у непростій ситуації у штрафному майданчику суперника Тарас Гром’як і метрів з одинадцяти приніс своїй команді перемогу (3:2)…

***

«Агрон» (Великогаївська громада) – ФК «Борщів» – 3:2 (1:2)

29 вересня. В . Гаї. Сільський стадіон. 150 гл. +13 град.

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Ігор Брик (Тернопіль), Дмитро Старков (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Василь Заторський (Тернопіль).

«Агрон»: Рогаль, Скакун, Ковалик, Андрієшин, Соколовський-к, Кохман, Щербатюк, Луцик, Пришнівський (Т. Семенець, 55), Гром’як, Б. Семенець (Мельник, 78). Запасні: Мазур, Понєдєльнік, Павлович, Скородень, Онищук.

ФК «Борщів»: Шеремета, Фриз, Стриєшин, Романюк, Грицик, Гришак-к, Чеснік,  Гайдаш (Муляр, 76), Тимощук (Бутенко, 67), Бохонок (Падух, 51, Зубик, 86), І. Дячинський (Дитиняк, 86).

Голи: Дмитро Стриєшин (6), Павло Чеснік (16), Тарас Гром’як (40, з пен., 83), Юрій Соколовський (82).

Попереджені: Юрій Соколовський (25), Руслан Луцик (28), Павло Чеснік (47), Олег Зубик (88), Євген Щербатюк (90+2), Володимир Дитиняк (90+3).