Найсвіжіше:
• На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію
rss

Багатотисячна зарплата і преміум-авто: що задекларувала голова суду на Тернопільщині


Опубліковано: 24 Березня 2025р. о 16:34

Голова Тернопільського окружного адміністративного суду Уляна Мірінович обійняла свою посаду наприкінці 2023 року. До цього вона працювала суддею, а потім заступницею голови цього ж суду. Її ім’я пов’язували зі скандальними рішеннями під час Революції Гідності: Мірінович у колегії з двома іншими суддями обмежила право низці організацій та політичних партій влаштовувати пікети, збори, мітинги, марші та інші мирні зібрання з 10 грудня 2013 року по 07 січня 2014 року в центральній частині Тернополя та біля адміністративних приміщень.

Судячи з декларації про доходи за минулий рік, в Уляни Мірінович збільшилася і так немала зарплата. Якщо в 2023 році голова суду заробила 1 378 258 тисяч гривень за рік, то в минулому році – 1 447 993 грн. (по 120 666 грн. щомісяця).

Її чоловік Дмитро Білий має вдесятеро менші доходи за дружину. Працюючи в ТзОВ «Гідра-теч», торік він заробив всього 139 704 гривні, а роком раніше – 99 211 грн.

У власності подружжя, як і раніше, числяться:

  • квартира в Тернополі площею 63,4 кв. м;
  • квартира в Тернополі площею 29,4 кв. м (суддя вказала власником Тернопільську міську раду, а саме житло віднесла до об’єктів незавершеного будівництва, яким вона тільки користується);
  • автомобіль BMW X3 2012 року випуску, куплений у 2023 році всього за 300 тисяч гривень та оформлений на батька судді – Анатолія Івановича.

Значні заощадження тримає сім’я в готівці : 580 000 грн. в Уляни Анатоліївни та 200 000 грн. в Дмитра Івановича.

На банківських рахунках голова суду також тримає 38 919 гривень та 41 євро.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,





Новини
5 Травня
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше