Найсвіжіше:
• Тернопільщина в лідерах за здорожчанням нового житла • Власники можуть втратити землю через одну помилку у кадастрі: деталі • На Монастирищині у фермера забрали понад 20 га землі • Сівалки СЗ-3.6 і СЗТ-3.6: спокійна підготовка до посівної без зайвого поспіху • Уродженця Збаражчини нагороджено орденом Ярослава Мудрого • На Зборівщині викрили чоловіка з фальшивими документами • На Кременеччині засудили енергетика • “Укрзалізниця” змінила правила повернення квитків: скільки втрачатимуть пасажири • AirPods 4 vs AirPods Pro 3: які AirPods купити в 2026 році для повсякденного використання • «Поділля» з В. Березовиці заявило на сезон 19 футболістів • Удар дронами по Тернополю: 7 тернополян середньої важкості госпіталізовані • На фронті отримав тяжку контузію: на Донеччині загинув сержант з Тернопільщини • Спочив у Бозі відомий на Козівщині лікар та… знавець винограду • Після обстрілу гіпермаркету в Тернополі власники заявили про наслідки та втрати • У Тернополі зросла кількість постраждалих після атаки дронів • Після тривалого лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • «Офіс зазнав найбільших пошкоджень»: представник підприємства про удар по Тернополю • Понад три роки вважався безвісти зниклим: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Масована атака на Тернопіль: останні новини • У Тернополі змінено рух тролейбуса №7 та автобусів №21 і 28 • У Тернополі розгорнули оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки • На Дніпропетровщині загинув солдат з Кременеччини • Атака дронів на Тернопіль: 10 людей постраждали, зруйновано склади та ТЦ • На Дніпропетровщині загинув старший солдат з Тернопільщини • Мер Тернополя закликав повідомляти про пошкоджене обстрілами майно
rss

Десант з Тернополя працюватиме у «Минаї»


Опубліковано: 31 Січня 2025р. о 12:05

Після того, як нещодавно футбольний клуб «Минай» із Закарпаття розірвав контракт з сербським фахівцем Желько Любеновичем та його штабом, «Першому Онлайн» стало відомо, що в Ужгороді працюватиме цілий десант з тернопільської «Ниви».

Колишній наставник тернопільської “Ниви” Євген Калиниченко обійме посаду головного тренера «Миная», Олександр Сірик, котрий працював у Тернополі тренером-аналітиком на аналогічній посаді трудитиметься в Ужгороді. А адміністратором у «Минаї» буде тернополянин Ігор Слобода, який у 2023-24 рр. працював адміністратором у тернопільській «Ниві».

14 лютого всі троє мають прибути у розташування ФК «Минай», а вже 17-го числа в ужгородській команді розпочнеться перший навчально-тренувальний збір.

Нагадаємо, 35-річний Євген Калиниченко залишався без роботи з вересня 2024-го року. Під його керівництвом «Нива» набрала сім очок у шести стартових турах першої ліги чемпіонату України та вилетіла з кубку після поразки у першому попередньому раунді від чернівецької «Буковини» у серії післяматчевих пенальті (4:5).

Що цікаво, «Нива» та «Минай» сусіди по турнірній таблиці в групі «Вибування» першої ліги чемпіонату України. В обох колективах по 16 очок і вони ділять 12-13 місця з 17 команд-учасниць. Між собою команди на другому етапі чемпіонату 2024/25 рр. вже не зустрічатимуться, адже вже зіграли на попередньому етапі. Тоді, в Ужгороді тернополяни перемогли 2:0, а в Тернополі була зафіксована нічия – 1:1.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
2 Травня
1 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше