Найсвіжіше:
• Купити топ жіночий: як обрати верх, який працює в різних образах • Сабвуфер в машину: як отримати потужний та глибокий бас у автомобілі • Як розсувні двері зроблять квартиру просторішою та світлішою • Чемпіон та віцечемпіон Тернопільщини визначили сильнішого у В. Гаях • Як швидко і якісно написати студентську роботу • Поліцейські Прикарпаття встановлюють обставини отруєння дітей з Тернополя • Вандали потрощили крісла на стадіоні у Великій Березовиці • Верховна Рада з другої спроби позбавила мандата уродженця Кременця • У Тернополі перейменували транспортну розв’язку на честь міста-побратима • На щиті: Тернопіль попрощався із сімома невідомими захисниками України • Вода стане золотою: тернополянам готують тариф майже 100 грн • Як правильно організувати похорон: покрокова інструкція • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Кременеччини • Війна забрала життя випускника тернопільського училища  • Новий скандал з ТЦК: військовому оголосили підозру за жорстоке побиття тернополянина • Спочив у Бозі колишній заступник міністра з Гусятинщини • Юний воїн-янгол з Тернопільщини поповнив ряди Небесного війська • «Запоріжжяобленерго» відновило електропостачання у 17 населених пунктах повідомив Андрій Стасевський • ДТП у Тернополі: аварію спровокував житель Гусятинщини • У Буковелі масово отруїлися діти з Тернополя: що відомо • Перестало битися серце працівника Укрпошти з Борщівщини • Захисників з Тернопільщини нагородили відзнаками Міністра оборони України • Колишнього генерала з Тернопільщини затримали у Польщі за підозрою у роботі на РФ • Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній
rss

ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця


Опубліковано: 10 Квітня 2026р. о 11:32

Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася в Тернополі 9 квітня близько 22:30. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Тернопільського райуправління поліції. 

У ході перевірки стало відомо, що 36-річний водій автомобіля Hyundai Kona, рухаючись проспектом Злуки в напрямку вулиці Тарнавського, допустив наїзд на пішохода 2009 року народження. Потерпілий переходив дорогу в межах нерегульованого пішохідного переходу. Юнака з травмами та без свідомості госпіталізували в медичний заклад, – йдеться в повідомленні відділу комунікації поліції Тернопільської області.

У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Вирішується питання про відкриття провадження відповідно до статті 286 Кримінального кодексу України. Триває перевірка. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
28 Травня
27 Травня
26 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше