Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном
rss

Екс-капітан тернопільської «Ниви» дебютував у Прем’єр-лізі


Опубліковано: 24 Лютого 2025р. о 20:51

24-річний нападник та екс-капітан тернопільської “Ниви” Андрій Різник, який на початку 2025 року підписав контракт з київським клубом «Лівий берег», сьогодні, 24 лютого, провів перший офіційний поєдинок у рамках Української Прем’єр-ліги (УПЛ).

Це сталося у Львові в номінально виїзному матчі киян проти донецького «Шахтаря». Андрій Різник на стадіоні «Арена Львів» вийшов на заміну на 83-й хвилині, замінивши Олега Синицю. Наш земляк за відведений тренером Віталієм Перваком час результативними діями не відзначився. А той поєдинок столичний клуб програв з рахунком 0:1.  

Нагадаємо, Різник народився в мальовничому селі Нирків, що на Тернопільщині. Розпочав займатися футболом у Заліщицькій дитячо-юнацькій спортивній школі. Згодом переїхав до Тернополя, де тренувався під керівництвом тандему тренерів Василя Івегеша та Анатолія Назаренка. В юному віці, ще 15-річним, став гравцем професійного клубу «Тернопіль», за який зіграв 4 матчі та забив 1 м’яч. Влітку 2019 року Андрій, виступаючи у чемпіонаті Тернопільської області за «Агрониву» із Заводського, підписав контракт із головною командою Тернопільщини – «Нивою». За чотири з половиною роки в її складі провів 118 поєдинків і відзначився 20-ма влучними пострілами. Напрочуд вдалим для обдарованого форварда став нинішній сезон-2024/25. У першій його частині Різник в 11 матчах за “Ниву” відзначився вісьмома забитими м’ячами та однією результативною передачею.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше