Найсвіжіше:
• Майже 8 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув молодий Герой з Борщівщини • Хто увійшов до збірної туру вищої ліги Тернопільщини: офіційна версія Асоціації • На Донеччині загинув 31-річний снайпер з Тернопільської області • Перша футбольна ліга Тернопільщини: 1200 глядачів та незабитий пенальті у Бучачі, автогол та вилучення у Борщеві і матч фаворитів у Зеленому • Кременеччина зустріне полеглого на війні молодого воїна • Стільниковий полікарбонат: як товщина, структура та УФ-захист впливають на термін служби • Андрій Стасевський: за два дні енергетики повернули світло майже 9 тисячам родин • Борщів зустрів тіло загиблого на війні захисника • У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима • Затримали 19-річного водія BMW, який влаштував смертельну ДТП у Тернополі • У ТЦК прокоментували конфлікт із військовозобов’язаним у Тернополі • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Герой повертається на щиті: Тернопільщина прощатиметься із Захисником через два роки після загибелі • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі споруди монастиря у Кременці • Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука
rss

Футболіст з Тернопільщини підкорив унікальне досягнення


Опубліковано: 29 Травня 2025р. о 21:13

Уродженець Теребовлі, що на Тернопільщині, 34-річний капітан полтавської «Ворскли» Ігор Пердута провів 300-й матч в чемпіонаті УПЛ. Це сталося в 30-му турі, коли «Ворскла» в Олександрії зустрічалася з «Інгульцем» з Петрового (1:1). 

Усі свої матчі в найвищому ешелоні вітчизняного футболу Ігор Пердута відіграв у складі «Ворскли». Дебютна зустріч відбулася 10 травня 2012 року, коли Ігор вийшов на заміну у домашній грі з «Металістом» (2:2).

Пердута став лише другим футболістом в історії «Ворскли», якому підкорилася позначка в 300 матчів – після Володимира Чеснакова (353 поєдинки).

Вітаємо нашого земляка з визначним досягненням та бажаємо нових звершень!

Розподіл матчів Ігоря Пердути в Чемпіонаті УПЛ за сезонами 

Сезон

Ігри

2011/2012

1

2012/2013

10

2013/2014

29

2014/2015

15

2015/2016

13

2016/2017

28

2017/2018

30

2018/2019

27

2019/2020

24

2020/2021

22

2021/2022

18

2022/2023

27

2023/2024

28

2024/2025

28

РАЗОМ

300

До теми: “Забракований тернопільською «Нивою», Ігор Пердута став… гравцем Національної збірної України”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
7 Травня
6 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше