Найсвіжіше:
• Бережанську міськраду зобов’язали повернути став за 3,9 млн грн • На Теребовлянщині загинув учень місцевого ліцею • Кофта на флісі: комфорт та стиль для будь-якої погоди • Стрілянина через птахів: на Кременеччині жінка взялася за рушницю • «Медобори» з Гусятинщини у сезоні-2026: повернення легенди та ще 18 футболістів • Фатальна мить: біля Тернополя чоловік впав на бетон і загинув • Історичний тріумф: спортсмен із Гусятинщини підкорив рівень МСМК • Смертельний газ: у Козові загинула людина • На Донеччині загинув воїн зі Зборівщини • Рекет у Тернополі: затримано групу, що вибивала гроші з містян • Шок на Гусятинщині: батько бив доньку і навіть вкусив за руку • Спочила у Бозі волонтерка з Бережан • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Підліток на Тернопільщині до смерті побив шваброю чоловіка з інвалідністю • Військовий з Кременеччини отримав орден Богдана Хмельницького • Спочив у Бозі культурний діяч Козівщини • На одному з КПП на кордоні з Польщею обмежать рух • У Шумську знайшли вандалів, які пошкодили майно громади • ФК «Нива» Тернопіль офіційно зареєстрував три онлайн-медіа • Січень – мобілізація, березень – загибель: втрата воїна з Тернопільщини на Сумщині • 38 місяців сім’я жила надією: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Конфлікт із алкоголем: у Тернополі чоловік отримав удар пляшкою по голові • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • Тернополянка втратила майже 100 тис грн через шахрайство «парамедика» • Тернопільщина попрощалась з 29-річною їмостю Вікторією
rss

Голова Фонду Держмайна та випускник тернопільського вузу подав заяву про відставку


Опубліковано: 4 Вересня 2024р. о 7:30

До Верховної Ради надійшли декілька заяв про відставку. Зокрема, її подав Голова Фонду державного майна України Коваль В.С. Про це повідомляє спікер українського парламенту Руслан Стефанчук.

– Усі заяви будуть розглянуті на одному з найближчих пленарних засідань, – повідомив Руслан Стефанчук.

Як відомо, 21 листопада 2023 року Віталія Коваля призначили Головою Фонду державного майна України. Віталій Коваль народився 28 липня 1981 року. Закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю банківська справа (2003 рік), здобув ступінь MBA у Львівській бізнес-школі УКУ (2017 рік), навчався в Aspen Institute Kyiv (2021 рік). Раніше очолював Рівненську обласну державну адміністрацію (2019-2023 роки),
керував підприємствами в аграрній, транспортній та будівельній галузях (2006-2019 роки), працював у банківській сфері (2004-2006 роках). Перебуває у шлюбі та виховує двох дітей.

Коваль є членом Національного олімпійського комітету України, перший віцепрезидент Федерації греко-римської боротьби України, віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
24 Квітня
23 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше