Найсвіжіше:
• Коли й навіщо потрібно купити дренажну систему • На Донеччині загинув оператор БпЛА з Кременеччини • Вийшов з дому і не повернувся: на Борщівщині розшукують чоловіка зі шрамом на скроні • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Андрій Стасевський: енергетики Запоріжжя отримали нові детектори дронів для роботи під обстрілами • Офіційно: «Дністер» став професійним клубом і розпочне новий сезон у другій лізі • Однакова в’язкість, різний захист: чому моторне масло 5W-40 не варто обирати лише за цифрами • На Кременеччині в аварії загинув 65-річний чоловік • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • Груповий етап Ліги Тернопільщини виходить на фінішну пряму • У Почаєві в ДТП загинула дитина • Для чого потрібна поляризаційна плівка в дисплеях смартфонів • У Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • У Тернополі донеччанин погрожував харків’янці фізичною розправою • У Борщеві відбулося свято футболу, активного дозвілля та командного духу • «Агрон» продемонстрував клас у матчі проти підволочиської команди • Купівля рибальського спорядження обернулася для мешканця Теребовлянщини втратою грошей • Електромагнітні замки: встановлення та принцип роботи • Уродженець Тернопільщини став художнім керівником Івано-Франківської філармонії • У Чернихівцях відкрили Яблуневий сад пам’яті про загиблих дітей • «Змиваю туалет лише раз на день»: тернополян обурило можливе подорожчання тарифу на воду • Заліщицький «Дністер» гратиме у другій футбольній лізі! • На Борщівщині розшукують 65-річного чоловіка • На Сумщині загинув 47-річний старший солдат з Тернопільщини • На Шумщині чоловік “випадково” вбив свою співмешканку
rss

Із 26 січня тернопільські школярі відновлюють навчання


Опубліковано: 25 Січня 2026р. о 13:50

23 січня місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про відновлення освітнього процесу в Тернопільській громаді з понеділка, 26 січня 2026 року.

Рішення прийнято з урахуванням протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній військовій адміністрації від 23 січня 2026 року №2.

Як проінформували в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради, станом на 23 січня усі заклади освіти Тернопільської громади забезпечені електро-, водо й теплопостачанням, всі комунальні послуги подаються в обсягах, необхідних для повноцінного функціонування будівель закладів освіти. Це стосується як основних корпусів, так і захисних споруд (укриттів), які повністю забезпечені світлом та водою на випадок тривалих повітряних тривог.

Враховуючи вищезазначене, освітній процес у всіх закладах освіти на території Тернопільської громади відновлюється з понеділка, 26 січня 2026 року.

До теми: “Гімназія з Тернополя візьме участь у пілотному проєкті реформи старшої школи”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
18 Червня
17 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше