Найсвіжіше:
• На війні загинув 25-річний воїн з Тернопільщини • На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії • П’яний водій з Кременеччини збив жінку та втік з місця аварії • Назавжди 30: на Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • 50 розвідкових траншей: експедиція на Монастирищині не виявила масового поховання • Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів • На війні загинув солдат Іван Бачинський з Тернопільщини • У Бережанах у ДТП неповнолітній зазнав численних тілесних ушкоджень • На Донеччині загинув військовий з Бережанщини • Секрети раннього врожаю: яке насіння капусти вибрати для городу • Вантажні перевезення рефрижератором: чому важливо здійснювати контроль температури під час транспортування • Тернополянин очолив відому технологічну компанію • Білий торт у вишиванці: тернополянці допоміг створити смаколик ШІ • Тернопільщина прийматиме масштабні футбольні змагання за участю 24 команд • Шлейки для собак: як обрати зручний та безпечний аксесуар • Війна забрала життя випускника Бережанського коледжу • На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення
rss

Мер Тернополя повідомив, чому на другий рік війни у місті встановлюватимуть новорічну ялинку (+відео)


Опубліковано: 21 Листопада 2023р. о 20:01

Чи потрібна ялинка на різдвяні свята у Тернополі? Минулого року її не було. Міський голова Тернополя повідомив, що на другій рік війна ялинка знову повернеться на центральний майдан міста. 

– Я маю з цього приводу власну думку, але є діти – наші тернопільські діти, діти Героїв, які віддали життя на війні, діти Захисників, які зараз на фронті, і вони висловлюються за встановлення ялинки. Можливо через те, що минулого року їздили в сусідні міста, щоби побачити прикрашену ялинку. Можливо через те, що їм дуже потрібне різдвяне диво. І саме діти наших Героїв запропонували, щоби ця ялинка стала символом нашої майбутньої Перемоги, а маленькі тернополяни зможуть долучитися до прикрашання ялинки, власноруч зробивши разом з вчителями патріотичні іграшки, – зазначив Сергій Надал на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Міський голова також наголосив, що кошти на ялинку з міського бюджету витрачатися не будуть!

– Ялинка куплена вже давно, уся святкова ілюмінація теж. Витрати на електроенергію готові взяти на себе небайдужі підприємці. Якщо не буде електроенергії, ялинка теж не світитиме. Ворог не може забрати в наших дітей радість Різдва!, – підсумував мер.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
26 Червня
25 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше