Найсвіжіше:
• Найпоширеніші помилки при подачі на канадську візу • Хотів уникнути мобілізації: жителя Кременеччини викрили на підробці документів • Горить бар у центрі Тернополя • Збив дитину і втік: у Тернополі розшукують водія-порушника • Страйкбольна зброя: Технічний аналіз приводів та тактичне застосування • На Зборівщині чоловік залишився без паспорта і грошей через співмешканку • Перший заліковий бал: тернопільські «Вікінги» здобули одне очко в Суперлізі • Винуватцю смертельної ДТП на дамбі у Тернополі повідомлено про підозру • Співак з Тернопільщини здивував заявою про “Євробачення” та пояснив, чи повернеться до сольної кар’єри • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі Богоявленський монастир у Кременці • Бережанець з інвалідністю отримав вирок суду за насильство • Як правильно обрати бойлер на 80 літрів: поради від ВЕНКОН • 16 місяців вважався зниклим безвісти: на курщині загинув молодий воїн з Тернополя • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Майже 8 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув молодий Герой з Борщівщини • Хто увійшов до збірної туру вищої ліги Тернопільщини: офіційна версія Асоціації • На Донеччині загинув 31-річний снайпер з Тернопільської області • Перша футбольна ліга Тернопільщини: 1200 глядачів та незабитий пенальті у Бучачі, автогол та вилучення у Борщеві і матч фаворитів у Зеленому • Кременеччина зустріне полеглого на війні молодого воїна • Стільниковий полікарбонат: як товщина, структура та УФ-захист впливають на термін служби • Андрій Стасевський: за два дні енергетики повернули світло майже 9 тисячам родин • Борщів зустрів тіло загиблого на війні захисника • У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима
rss

На Бережанщині чоловік переробив стартовий пістолет на бойову зброю


Опубліковано: 24 Червня 2025р. о 11:01

Житель Бережанського району не лише незаконно зберігав зброю та набої, а й власноруч переробив стартовий пістолет на бойовий і спробував продати його.

Фігурант стверджує, що стартовий пістолет Флобер та 56 спортивно-мисливських набоїв він знайшов на вулиці ще на початку березня цього року. Правоохоронців про знахідку не повідомив, а забрав усе додому.

Як встановили працівники Бережанського відділу поліції, через деякий час пістолет він переробив у бойову гладкоствольну зброю і вирішив її продати.

«Трофей» запропонував односельцю за 2000 гривень. Під час передачі зброї оперативники затримали чоловіка. Йому уже оголосили підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 263-1 (незаконне виготовлення вогнепальної зброї).

Правоохоронці перевіряють, чи не причетний фігурант до інших правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом зброї. Триває досудове розслідування.

Поліція наголошує, що будь-яку зброю чи боєприпаси потрібно здавати або декларувати. За зберігання та перероблення небезпечних предметів передбачена кримінальна відповідальність.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
8 Травня
7 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше