Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя • У Тернополі за добу патрульні виявили 4 п’яних водіїв • На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі
rss

На Донеччині загинув військовий з Теребовлянщини


Опубліковано: 7 Квітня 2025р. о 9:56

Знову до Микулинецької громади, що на Теребовлянщині надійшла гірка звістка з фронту, поклав життя на вівтар боротьби за Україну уродженець села Тютьків Михайло Іванович Злочевський. Про сумну новину повідомила Микулинецька селищна рада.

Його життя обірвалося 29 березня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роздолівка Бахмутського району Донецької області.

На військову службу Михайло був призваний 26.06.2023 року Тернопільським РТЦК та СП Тернопільської області.

– Михайла завжди памʼятатимуть добрим, щирим, готовим прийти на допомогу, він був людиною з великим відчуттям справедливості, справжнім патріотом України!Микулинецька громада висловлює найглибші співчуття батькам, брату,родині, друзям та всім, хто знав Михайла. Нехай пам’ять про його жертовність і відвагу залишиться в наших серцях назавжди, – йдться в повідомленні Микулинецької селищної ради.

Про дату і час зустрічі полеглого воїна у селищній раді обіцяють повідомитидодатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше