Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині загинув учень місцевого ліцею • Кофта на флісі: комфорт та стиль для будь-якої погоди • Стрілянина через птахів: на Кременеччині жінка взялася за рушницю • «Медобори» з Гусятинщини у сезоні-2026: повернення легенди та ще 18 футболістів • Фатальна мить: біля Тернополя чоловік впав на бетон і загинув • Історичний тріумф: спортсмен із Гусятинщини підкорив рівень МСМК • Смертельний газ: у Козові загинула людина • На Донеччині загинув воїн зі Зборівщини • Рекет у Тернополі: затримано групу, що вибивала гроші з містян • Шок на Гусятинщині: батько бив доньку і навіть вкусив за руку • Спочила у Бозі волонтерка з Бережан • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Підліток на Тернопільщині до смерті побив шваброю чоловіка з інвалідністю • Військовий з Кременеччини отримав орден Богдана Хмельницького • Спочив у Бозі культурний діяч Козівщини • На одному з КПП на кордоні з Польщею обмежать рух • У Шумську знайшли вандалів, які пошкодили майно громади • ФК «Нива» Тернопіль офіційно зареєстрував три онлайн-медіа • Січень – мобілізація, березень – загибель: втрата воїна з Тернопільщини на Сумщині • 38 місяців сім’я жила надією: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Конфлікт із алкоголем: у Тернополі чоловік отримав удар пляшкою по голові • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • Тернополянка втратила майже 100 тис грн через шахрайство «парамедика» • Тернопільщина попрощалась з 29-річною їмостю Вікторією • Половина нових гравців: яким буде ФК «Збараж» у сезоні-2026?
rss

На Тернопільщині керівник ГО та депутат сільради допомогли втекти з країни 122 ухилянтам


Опубліковано: 14 Серпня 2024р. о 16:36

У Тернополі судитимуть ділків, які допомогли незаконно виїхати за кордон 122 чоловікам. Про це повідмоляє пресслужба ДПСУ.

Слідством встановлено, що фігуранти цих проваджень загалом незаконно переправили за кордон 122 чоловіків призовного віку, переважна більшість яких були вихідцями Тернопільщини, а також сусідніх – Львівської, Івано-Франківської та Хмельницької областей.

Зокрема, встановлено незаконну діяльність мобілізованого депутата однієї із сільських рад. У військовій частині він вносив прізвища своїх клієнтів, як водіїв-волонтерів, які виїжджали за гуманітарною допомогою для ЗСУ. На підставі сфальшованих листів ця інформація потрапляла до автоматизованої інформаційної системи.

У такий спосіб протягом липня 2022 – січня 2023 років підозрюваний допоміг незаконно виїхати за кордон 74 військовозобов’язаним чоловікам.

У рамках іншого провадження встановлено незаконний виїзд за межі України 48 чоловіків призовного віку. Усі вони виїжджали за системою “Шлях”, як водії, які мали привезти гуманітарну допомогу, але жоден з цих не повернувся з-за кордону.

Слідство встановило причетність до організації цієї схеми тернополянина, який є засновником громадської організації та двох його спільників.

В обидвох випадках кримінальне провадження проводилося за ч. 2 ст. 332 Кримінального Кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
24 Квітня
23 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше