Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

Заслужений лікар України

На Тернопільщині на одного заслуженого лікаря України стало більше


Опубліковано: 25 Серпня 2025р. о 11:43

З нагоди 34-го Дня Незалежності України Президент Володимир Зеленський відзначив високою державною нагородою — почесним званням «Заслужений лікар України» — Ніну Михайлівну Шкільнюк, лікарку офтальмологічного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні.

Ніна Михайлівна — окулопластичний хірург, офтальмохірург, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Вона неодноразово проходила стажування в провідних закордонних клініках, спеціалізується на пластичній офтальмохірургії та бездоганно володіє сучасними методиками лікування катаракти й глаукоми.

Фаховість Ніни Шкільнюк поєднується з чуйністю та увагою до кожного пацієнта, що підтверджує негласне правило лікарні: пацієнт завжди на першому місці. Її професіоналізм та відданість справі високо цінують колеги, які знають її як досвідчену наставницю та надійну порадницю, здатну знайти рішення навіть у найскладніших випадках. Вітаємо Ніну Михайлівну з почесною відзнакою та дякуємо за самовіддану працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток медицини Тернопільщини й України, – йдеться в повідомленні обласної лікарні. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше