Найсвіжіше:
• «Укрзалізниця» подвоює кількість рейсів «Інтерсіті» між Тернополем та Києвом • Відомий зборівчанин відмовляється від ордена «За заслуги перед Польщею» • Тернопільське видавництво отримає 125 млн грн на друк підручників для 9 класу • Страшна війна забрала життя 47-річного воїна з Тернопільщини • Співак з Тернопільщини довів до сліз молодшу на 28 років дружину: “Досі шокована” • Родина обрала Росію, а він – Україну: на Бережанщині попрощалися з полеглим воїном • У Тернополі провели унікальну високотехнологічну операцію на судинах серця • Живий, але виснажений: на Борщівщині знайшли зниклого чоловіка • Шахрайство на 1,2 млн грн – на Тернопільщині викрито діяльність міжрегіональної групи із постачання дров • На Козівщині гість під час застілля обікрав господаря: викрав долари та динари • Сюрприз для дівчини: як подарувати незабутні враження • Стало відомо, скільки офіційно заробила тернопільська «Нива» на трансфері воротаря до «Динамо» • Облив бензином і погрожував підпалити: розбірки біля Тернополя • Дільничий офіцер з Бережан, котрий пройшов пекло війни, нагороджений «Срібним хрестом» • У Тернополі облаштують ще одне кругове перехрестя • За 5 тисяч доларів хотіла вивезти сина за кордон: жительці Тернопільщини оголосили підозру • Вихованець тернопільського футболу став найкращим гравцем ЛНЗ у сезоні-2025/26 • Коли й навіщо потрібно купити дренажну систему • На Донеччині загинув оператор БпЛА з Кременеччини • Вийшов з дому і не повернувся: на Борщівщині розшукують чоловіка зі шрамом на скроні • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Андрій Стасевський: енергетики Запоріжжя отримали нові детектори дронів для роботи під обстрілами • Офіційно: «Дністер» став професійним клубом і розпочне новий сезон у другій лізі • Однакова в’язкість, різний захист: чому моторне масло 5W-40 не варто обирати лише за цифрами • На Кременеччині в аварії загинув 65-річний чоловік
rss

На Тернопільщині незаконно видобули піску на понад 40 млн грн (відео+фото)


Опубліковано: 22 Квітня 2024р. о 12:03

Організатор орендував ділянку для ведення бізнесу, проте безпосереднє видобування піску здійснював без дозвільних документів на суміжних земельних площах, які перебувають у комунальній власності. Зловмисники незаконно видобули 35,5 м. куб. корисних копалин. Фігурантам загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Викрили факт незаконної діяльності оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області спільно зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції. 58-річний житель Тернопільської області організував діяльність злочинної групи з метою незаконного видобування корисних копалин, залучивши до справи свого сина та двох водіїв спецтехніки. Останні відповідали за підготовку родовища та видобуток піску з подальшим його відвантаженням до місць реалізації.

Для прикриття своєї протиправної діяльності організатор схеми оформив себе як фізичну особу-підприємця, після чого отримав дозвіл на видобування корисних копалин. Він орендував ділянку для ведення бізнесу, проте безпосереднє видобування піску здійснював без дозвільних документів на суміжних земельних площах, які перебувають у комунальній власності.

Здобутий пісок відвантажували на майданчики з продажу будівельних матеріалів та реалізовували фізичним та юридичним особам на території регіону.

У жовтні минулого року правоохоронці провели обшуки за адресами місцезнаходження фізичних та юридичних осіб, місцями проживання фігурантів та їхніх автомобілях. Тоді вилучили службову документацію, печатки, спецтехніку та гроші. Крім того, був проведений огляд земельних ділянок на території Чортківського району, де учасники злочинної групи здійснювали незаконний видобуток піску.

У ході проведення інженерно-екологічної експертизи встановлено, що зловмисники незаконно видобули 35,5 м.куб. корисних копалин місцевого значення, чим завдали державі збитків у великих розмірах — понад 40 млн грн.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора чотирьом фігурантам повідомлено підозру за ч. 2 та 3 ст. 27 ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

За порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
20 Червня
19 Червня
18 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше