Найсвіжіше:
• «Агрон» виявився сильнішим за «Дністер» у тернопільському дербі • Спочила у Бозі вчителька з Бучаччини • У Вишнівці син завдав батькові два удари по обличчю: справу розглядав збаразький суд • Судитимуть водія, винуватця смертельної ДТП у Тернопільському районі  • На Харківщині загинув 47-річний воїн з Тернополя • Три роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • У Васильківцях спаринг провели «Поділля» та великоберезовицький «Сокіл» • На рідну Теребовлянщину повернувся воїн, котрий був 2 роки в полоні • ФК «Борщів» у спарингу переміг молодий колектив з Гусятинщини • Конфлікт у Тернопільській лікарні: 88-річну жінку не поклали в стаціонар • У Тернополі за шахрайство засудили вчительку • Ще один високопосадовець залишив Тернопільську ОВА • Вихованець лановецького футболу відзначився голом у Прем’єр-лізі • Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини • Зупинилося серце 39-річного воїна з Тернопільщини • Офіційно: київське «Динамо» 21 квітня зіграє у Тернополі • Спочила у Бозі фельдшер з Тернопільщини • Визначився формат футбольного чемпіонату Тернопільської області 2026 року • На Запоріжжі під час бойового завдання зник безвісти воїн з Козівщини • Черепно-мозкова травма, зламані рука та ніс: жорсткі розбірки в Тернополі • 47-річний житель Почаєва у Чорткові викрав Daewoo • ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця • Спочив у Бозі талановитий художник з Борщівщини • На Харківщині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини
rss

На Тернопільщині підприємця підозрюють у привласненні понад 3,2 млн грн, виділених на ремонт військового містечка


Опубліковано: 2 Лютого 2024р. о 10:48

Слідчі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області оголосили підозру приватному підприємцю у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування було встановлено, що директор одного із приватних підприємств уклав договір із квартирно-експлуатаційним відділом м.Тернополя щодо капітального ремонту військового містечка у Льівівській області.

З метою привласнення бюджетних коштів підрядник реалізував протиправну схему. Скориставшись своїм службовим становищем, він вносив у офіційну документацію неправдиві відомості та значно завищував вартість закуплених матеріалів та виконаних будівельних робіт. Таким чином йому вдалося заволодіти понад 3,2 мільйонами гривень бюджетних коштів.

Незаконні дії фігуранта викрили правоохоронці. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Максимальне покарання, яке може загрожувати підозрюваному за інкримінованими статтями, 12 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
11 Квітня
10 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше