Найсвіжіше:
• Тернополянин очолив відому технологічну компанію • Білий торт у вишиванці: тернополянці допоміг створити смаколик ШІ • Тернопільщина прийматиме масштабні футбольні змагання за участю 24 команд • Шлейки для собак: як обрати зручний та безпечний аксесуар • Війна забрала життя випускника Бережанського коледжу • На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення • Ексфоліація шкіри: як правильно відлущувати, щоб обличчя сяяло • У мешканки Тернополя із квартири викрали 19 тисяч доларів • Ищете однокомнатную квартиру в Киеве? • На Херсонщині загинув 35-річний патрульний з Тернопільщини • Як українські волонтери створюють цифрові інструменти, що допомагають під час повітряних атак • На Тернопільщині забудовник забув сплатити 3,6 млн грн пайового внеску • Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини
rss

На Тернопільщині ще одна громада відмовилася від різдвяно-новорічної ялинки


Опубліковано: 30 Листопада 2023р. о 9:07

Міський голова Шумська Вадим Боярський повідомив жителів громади, що цьогоріч традиційної новорічної ялинки у Шумську не буде. Питання про її встановлення під час війни навіть не стояло.

Шановна громадо! Мене запитують чому нічого не говоримо про встановлення новорічної ялинки в Шумську? Впевнений, що відповідь знаєте, але додатково інформую: рішення про не встановлення ялинки під час війни ми прийняли ще минулого року і це рішення є незмінним, – зазначив Вадим Боярський.

І свої слова Вадим Андрійович проілюстрував дописом з листівки УПА, де вказано, що не на часі забави, танці та музика, коли ллється кров українського народу. 

Нагадаємо, у Тернополі планується встановлювати ялинку. У всякому випадку до такого висновку приходиш, прочитавши допис міського голови Сергія Надала на його сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

 – Чи потрібна ялинка на різдвяні свята у Тернополі? Минулого року її не було. Я маю з цього приводу власну думку, але є діти – наші тернопільські діти, діти Героїв, які віддали життя на війні, діти Захисників, які зараз на фронті, і вони висловлюються за встановлення ялинки. Можливо через те, що минулого року їздили в сусідні міста, щоб побачити прикрашену ялинку. Можливо через те, що їм дуже потрібне різдвяне диво. І саме діти наших Героїв запропонували, щоб ця ялинка стала символом нашої майбутньої Перемоги, а маленькі тернополяни зможуть долучитися до прикрашання ялинки, власноруч зробивши разом з вчителями патріотичні іграшки. Одразу хочу наголосити! Кошти на ялинку з міського бюджету витрачатися не будуть! Ялинка куплена вже давно, уся святкова ілюмінація теж. Витрати на електроенергію готові взяти на себе небайдужі підприємці. Якщо не буде електроенергії, ялинка теж не світитиме. Ворог не може забрати в наших дітей радість Різдва!, – заявив Сергій Надал.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
26 Червня
25 Червня
24 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше