Найсвіжіше:
• У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима • Затримали 19-річного водія BMW, який влаштував смертельну ДТП у Тернополі • У ТЦК прокоментували конфлікт із військовозобов’язаним у Тернополі • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Герой повертається на щиті: Тернопільщина прощатиметься із Захисником через два роки після загибелі • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі споруди монастиря у Кременці • Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів
rss

Коропецький сільський голова оцінив вартість своїх «послуг» у 1000 доларів


Опубліковано: 22 Травня 2025р. о 15:39

На лаві підсудних опинився голова Коропецької територіальної громади Чортківського району. Його обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди.

Заходи із викриття протиправної діяльності посадовця проводили співробітники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що селищний голова, використовуючи своє  службове становище, пообіцяв приватному підприємцю сприяння у швидкому та безперешкодному винесенні на розгляд сесії селищної ради питання щодо укладення договору оренди земельної ділянки. Зокрема, йшлося про позитивне вирішення цього питання та подальше підписання відповідного рішення і договору. Вартість такої «послуги» оцінив у 1000 доларів США.

Правоохоронці затримали посадовця після отримання ним обумовленої суми відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому було оголошено підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Слідчі ГУНП завершили досудове розслідування. Обвинувальний акт скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
7 Травня
6 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше