Найсвіжіше:
• У Сумській області загинув воїн з Вишнівеччини • У селі біля Тернополя після сімейної сварки чоловік підірвав гранату • На фасаді адмінбудівлі поліції Тернопільщини створили патріотичний мурал «Незламні» • Гучна справа на Тернопільщині: під підозрою опинилися керівники трьох ТЦК • У Підволочиську чоловік обікрав знайому: зникли гроші та золоті прикраси • Як обрати безпечний будинок престарілих для літньої людини • Збіг ДНК підтвердив загибель у Курській області воїна з Тернопільщини • Як тернопільська мерія незаконно привласнила землі заказника: поставлено крапку в кількарічних спорах • На Гусятинщині горів комбайн (фото) • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • 400 квадратних метрів у вогні: на Бучаччині загорівся склад агропідприємства • На війні загинув сержант батальйону безпілотних систем з Кременеччини • Майже 20 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув молодший сержант з Борщівщини • Відійшла у вічність відома лікарка з Тернополя • Тернопільська митниця виявила порушення при ввезенні транспорту на понад 61 млн гривень • «Чемпіон» з Тернополя – переможець обласної ДЮФЛ U-11 • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна зі Зборівщини • Мобілізація по-новому в Україні: чи мобілізують з відстрочкою, кому можуть скасувати бронь і де найменше призивають • Громада на Бучаччині привласнила 32 га землі природно-заповідного фонду • На Тернопільщині онука підозрюють у вбивстві бабусі цеглиною • У Тернополі Skoda Octavia врізалася в огорожу: двоє пасажирів отримали переломи • Вперше в історії одразу дві тернополянки зіграли в основі національної збірної • Андрій Стасевський: у Балабиному та Кушугумі відновили електропостачання після обстрілів • На Гусятинщині в пастку заповідника потрапив борсук європейський (відео) • Понад норму в дев’ять разів: на Теребовлянщині п’яний водій потрапив у ДТП
rss

На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею


Опубліковано: 16 Грудня 2025р. о 21:06

Перестало битися серпце викладача Підгаєцького професійного аграрного ліцею Григорія Миколайовича Садовського. Про сумну новину повідомив рідний навчальний заклад. 

Інженерно-педагогічний та учнівський колективи ДНЗ “Підгаєцький професійний аграрний ліцей” висловлюють щирі співчуття з приводу смерті нашого колеги, викладача Садовського Григорія Миколайовича. Григорій Миколайович пропрацював у нашому закладі понад 40 років, і за цей час став невід’ємною частиною команди, людиною, на яку завжди можна було покластися. Та понад усе ми запам’ятаємо його як людину великої порядності, стриманої мудрості та щирого ставлення до колег, учнів. Він умів вислухати, підтримати, знайти правильні слова й допомогти у ситуаціях, де інші губилися. Ми щиро розділяємо біль утрати з родиною та близькими. Світла пам’ять про Григорія Миколайовича назавжди залишиться в нашому колективі – у спільних справах, у добрих словах, у вдячності за роки відданої праці. Сумуємо разом з вами, – йдеться в повідомленні ліцею.

Вічна та світла пам’ять…


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
11 Червня
10 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше