Найсвіжіше:
• У Тернополі розгорнули оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки • На Дніпропетровщині загинув солдат з Кременеччини • Атака дронів на Тернопіль: 10 людей постраждали, зруйновано склади та ТЦ • На Дніпропетровщині загинув старший солдат з Тернопільщини • Мер Тернополя закликав повідомляти про пошкоджене обстрілами майно • Частина Тернополя без світла: наслідки дронової атаки • Тернопіль перебуває в зоні підвищеної небезпеки: масована атака “Шахедів” • Тернопіль атакують Шахеди: у місті чутно постріли • ДТП на Підволочищині: 51-річна жінка не вижила • Довгі місяці надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть двох осіб за вплив на посадовців ТЦК • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Що зміниться з 1 травня: тарифи, субсидії, виплати, пенсії, відстрочки та квитки УЗ • У сусідній Львівщині потяг зійшов з рейок: є загиблі • «Тернопільводоканал» пояснив, звідки беруться різниці та хто за них платить • У Бережанах відвели землю під масштабний реабілітаційний центр • Вибираємо моторну оливу: огляд новинок від Shell • Спалах кору на Тернопільщині: під ударом діти до трьох років • Робота в Німеччині: можливості, вакансії та перспективи для українців • Небесне військо поповнив старший солдат з Монастирищини • Закупівля з Тернопільщини увійшла до загальноукраїнського ТОП-3 • Навіки 33: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • На Херсонщині Тернопіль не добудував обіцяні будинки, а на Сумщину відправив гроші на зарплати, – розслідування • На Сумщині ворожий дрон забрав життя воїна з Гусятинщини • Після тривалої хвороби помер військовий з Козівщини
rss

На Тернопільщині водій легковика з’їхав у кювет: 13-річна дівчинка в лікарні


Опубліковано: 19 Грудня 2024р. о 12:50

Потрапили до лікарні після аварії, яка трапилася між населеними пунктами Озеряни – Жилинці, водій та троє пасажирів автомобіля ВАЗ 2106.

Працівники поліції встановили, що водій легкового авто близько 15:40 не впорався з керуванням, з’їхав у кювет і зіткнувся з деревом. Кермувальника та одну із пасажирок бригада екстреної допомоги доправила до реанімаційного відділення, а 13-річну дівчину в хірургію.

У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. За даним фактом триває слідство відповідно до частини 2 та 1 статті 286 Кримінального кодексу України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
1 Травня
30 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше