Найсвіжіше:
• Шлейки для собак: як обрати зручний та безпечний аксесуар • Війна забрала життя випускника Бережанського коледжу • На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення • Ексфоліація шкіри: як правильно відлущувати, щоб обличчя сяяло • У мешканки Тернополя із квартири викрали 19 тисяч доларів • Ищете однокомнатную квартиру в Киеве? • На Херсонщині загинув 35-річний патрульний з Тернопільщини • Як українські волонтери створюють цифрові інструменти, що допомагають під час повітряних атак • На Тернопільщині забудовник забув сплатити 3,6 млн грн пайового внеску • Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень
rss

На Тернопільщині вперше в історії стартувала обласна Дитяча футзальна ліга (+фото)


Опубліковано: 3 Грудня 2023р. о 23:11

Сьогодні, 3 грудня, у Теребовлі вперше в історії стартувала Дитяча футзальна ліга Тернопільщини. У ній у двох вікових категоріях (U-11 та U-13) бере участь 38 команд, які впродовж чотирьох місяців змагатимуться за нагороди та удосконалюватимуть свою майстерність під керівництвом своїх тренерів.

На урочистому відкритті Дитячої футзальної ліги з вітальним словом виступив голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, котрий привітав юних футболістів та їхніх наставників і батьків з початком нового для Тернопільської області турніру. Побажав спортсменам здобути такого необхідного для їхнього віку досвіду, відчути допомогу партнерів по команді та в чесній спортивній боротьбі за підсумками кількамісячного футзального марафону визначити кращих з кращих.

У заході також взяв участь командувач ТРО «Захід», полковник Олег Шемчук, котрий подякував організаторам Дитячої футзальної ліги за те, що дбають про підростаюче покоління, адже українській нації потрібні здорові, сильні та мужні чоловіки. Пан полковник відзначив роботу тренерів, які в такий скрутний час працюють з дітьми. І, звичайно, теплих слів від досвідченого військовослужбовця заслужили юні футболісти, які займаються улюбленою справою, віддаючи чимало сил заради перемоги.  

Голова комітету Дитячо-юнацького футболу АФТ Володимир Ясюченя розповів, що першими у новому форматі дитячих змагань взяли участь 10 команд групи «А» вікової категорії U-13. Команди в перший ігровий день провели по три матчі.

Результати поєдинків першого ігрового дня (3 грудня)

1 тур

ЦРСФВ Теребовля – “Чемпіон” Підгайці – 2:2

ФК “Біскупа-2” Тернопіль – “Чемпіон-2” Тернопіль – 2:2

“Чемпіон-1” Тернопіль – ФК “Біскупа-4” Тернопіль – 1:3

“Барса” Тернопіль – “Агрон” Великі Гаї – 2:1

“Леви” Бережани – ДЮСШ Гусятин – 1:3

2 тур

“Чемпіон-2” Тернопіль – “Чемпіон-1” Тернопіль – 2:4

ФК “Біскупа-4” Тернопіль – “Барса” Тернопіль – 4:1

ЦРСФВ Теребовля – ФК “Біскупа-2” Тернопіль – 2:0

“Агрон” Великі Гаї – “Леви” Бережани – 4:3

“Чемпіон” Підгайці – ДЮСШ Гусятин – 0:0

3 тур

“Чемпіон-1” Тернопіль – ЦРСФВ Теребовля – 3:3

“Барса” Тернопіль – “Чемпіон-2” Тернопіль – 2:5

ФК “Біскупа-2” Тернопіль – “Чемпіон” Підгайці – 0:1

“Леви” Бережани – ФК “Біскупа-4” Тернопіль – 0:10

ДЮСШ Гусятин – “Агрон” Великі Гаї – 2:1

Турнірна таблиця. U-13. Група «А». 3 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК “Біскупа-4”  Тернопіль

3

3

0

0

17:2

9

2

ДЮСШ Гусятин

3

2

1

0

5:2

7

3

ЦРСФВ Теребовля

3

1

2

0

7:5

5

4

“Чемпіон” Підгайці

3

1

2

0

3:2

5

5

“Чемпіон-2” Тернопіль

3

1

1

1

9:8

4

6

“Чемпіон-1” Тернопіль

3

1

1

1

8:8

4

7

“Агрон” Великі Гаї

3

1

0

2

6:7

3

8

“Барса” Тернопіль

3

1

0

2

5:10

3

9

ФК “Біскупа-2” Тернопіль

3

0

1

2

2:5

1

10

“Леви” Бережани

3

0

0

3

4:17

0

Наступної суботи, 9 грудня, стартують 10 команд групи «Б» вікової категорії U-13.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
25 Червня
24 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше