Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя • У Тернополі за добу патрульні виявили 4 п’яних водіїв • На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі
rss

На Тернопільщині за водний об’єкт вимагали $8 200 хабаря


Опубліковано: 7 Квітня 2025р. о 15:30

Вимагав 8 200 доларів неправомірної вигоди за документи на водний об’єкт: поліцейські затримали жителя Чортківського району. Фігурант пообіцяв місцевому жителю посприяти в отриманні дозволів на оренду ставка та проведення там меліоративних робіт. Його затримали під час отримання неправомірної вигоди та повідомили про підозру у вчиненні злочину.

Протиправну діяльність 39-річного жителя Чортківського району викрили та задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими Чортківського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чортківської окружної прокуратури.

У ході досудового розслідування було встановлено, що фігурант за грошову винагороду обіцяв «клієнту» допомогти зареєструвати договір суборенди водного об’єкта через реєстратора сільської ради, а також отримати дозвіл від селищної ради на вирубку дерев в прибережній смузі. Свої посередницькі послуги він оцінив у 8 200 доларів США.

Правоохоронці затримали фігуранта під час отримання неправомірної вигоди.

Слідчі поліції оголосили йому підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 (пособництво в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше