Найсвіжіше:
• У Кременці пропонують написати Threads від імені королеви Бони • Спочив у Бозі багаторічний учитель з Бучаччини • Довіреність у Чехії для продажу квартири в Україні: що важливо врахувати одразу? • Помер на Харківщині: Тернопіль завтра попрощається з Героєм • Компанія «Віконт» у Кривому Розі: як вибрати сучасні віконні системи та створити комфортний простір • Що потрібно врахувати, щоб безпечно організувати перевезення лежачої людини в Києві • Війна забрала життя офіцера з Тернопільщини • Кіберзлочини на мільйони: поліція розшукує жінку з Борщівщини • Через дівчину – до криміналу: 20-річний житель Великоберезовицької громади жорстоко побив неповнолітнього • Великоберезовицький «Сокіл» дозаявив двох молодих півзахисників • Жителю Тернопільського району слідчі оголосили підозру за вчинення крадіжок з водоматів • Директора психоневрологічного інтернату з Кременецького району викрили на торгівлі людьми (відео) • Пів року надії змінилися болем: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини на Харківщині • На Тернопільщині 66 жінок опанували “чоловічі” професії • Після тривалого очікування підтверджено загибель воїна з Лановеччини • Від важких поранень помер військовий з Тернопільщини • У Бережанах забудовник заборгував місту 330 тисяч гривень • Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку
rss

На війні загинув майстер спорту міжнародного класу з Тернопільщини


Опубліковано: 9 Червня 2026р. о 22:16

6 червня під час виконання бойового завдання на Сумщині загинув майстер спорту міжнародного класу, срібний призер XI Паралімпійських Ігор у м. Сідней (Австралія) з легкої атлетики в бігу на 1500 м (2000) Ігор Боднар. 

Про сумну новину повідомила Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

10.06.2026р о 14:00 год до рідного дому повертається «НА ЩИТІ» полеглий Герой.

Маршрут: МОРГ / Тролейбусна / Мазепи / Руська / Б.Хмельницького / Збаразька / Злуки / Чубинського 2 (5-7 хв зупинка) Злуки / 15 квітня / Протасевича / Об’їзна / Дім печалі.

До теми: “Лише місяць тому став до служби: 27 травня помер солдат з Гусятинщини”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
17 Липня
16 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше