Найсвіжіше:
• На Тернопільщині найбідніші пенсіонери • У Чорткові засудили військового за насильство над матір’ю • Майже 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • На Тернопільщині скажений собака напав на власницю, ветеринара та інтерна • Чому автобус іноді зручніший за поїзд і коли варто обрати саме його • Заступник мера Тернополя задекларував елітне авто Maserati свого сина • На Тернопільщині незаконно зрубали дерев на майже 2 млн грн • Нещасний випадок на Підволочищині: у Галущинцях втопився 4-річний хлопчик • Екскерівника районного ТЦК на Тернопільщині оштрафували за п’яне водіння • У центрі Тернополя не розминулися BMW та Volkswagen • Для чого потрібен монтажний клей? • У Бучачі затримали чоловіка, який підірвав гранату в автомобілі • На Тернопільщині горів тепловоз: диверсія чи технічна несправність (відео) • Півоноподібні троянди: у чому секрет їх популярності • У Тернополі засудили директора, котрий переховувався у Польщі • Мерія вимагає від тернополян прибрати знищені росіянами автівки • У Тернополі на “Канаді” на 2 тижні перекриють рух по одній з вулиць • На Гусятинщині суворо покарали військового • Судитимуть суддю з Тернопільщини, яка збила на смерть чоловіка • На Донеччині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • Трагедія: загинув футболіст з Тернопільщини • Як обрати сумку, яка прослужить роками: практичний гід для покупця • Від отриманих поранень помер військовий з Тернопільщини • На Тернопільщині інвестують у новий млин $700 000
rss

“Не пропустив японця”: поблизу Вишнівця сталася смертельна ДТП


Опубліковано: 16 Травня 2024р. о 12:27

Слідчі Тернопільщини розслідують причину смертельної автопригоди, яка сталася 15 травня о 21:40 неподалік села Старий Вишнівець.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій ВАЗ-2107, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не пропустив автомобіль Mitsubishi і як наслідок – врізався в нього.

У результаті удару 28-річний кермувальник ВАЗу від отриманих травм загинув на місці автопригоди. З тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості до лікарні бригада екстреної меддопомоги госпіталізувала пасажира з даного транспортного засобу.

У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:





Новини
18 Квітня
17 Квітня
16 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше