Найсвіжіше:
• Винуватцю смертельної ДТП на дамбі у Тернополі повідомлено про підозру • Співак з Тернопільщини здивував заявою про “Євробачення” та пояснив, чи повернеться до сольної кар’єри • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі Богоявленський монастир у Кременці • Бережанець з інвалідністю отримав вирок суду за насильство • Як правильно обрати бойлер на 80 літрів: поради від ВЕНКОН • 16 місяців вважався зниклим безвісти: на курщині загинув молодий воїн з Тернополя • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Майже 8 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув молодий Герой з Борщівщини • Хто увійшов до збірної туру вищої ліги Тернопільщини: офіційна версія Асоціації • На Донеччині загинув 31-річний снайпер з Тернопільської області • Перша футбольна ліга Тернопільщини: 1200 глядачів та незабитий пенальті у Бучачі, автогол та вилучення у Борщеві і матч фаворитів у Зеленому • Кременеччина зустріне полеглого на війні молодого воїна • Стільниковий полікарбонат: як товщина, структура та УФ-захист впливають на термін служби • Андрій Стасевський: за два дні енергетики повернули світло майже 9 тисячам родин • Борщів зустрів тіло загиблого на війні захисника • У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима • Затримали 19-річного водія BMW, який влаштував смертельну ДТП у Тернополі • У ТЦК прокоментували конфлікт із військовозобов’язаним у Тернополі • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Герой повертається на щиті: Тернопільщина прощатиметься із Захисником через два роки після загибелі • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі споруди монастиря у Кременці • Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП
rss

Неповнолітній тернополянин викрав автомобіль і вчинив ДТП


Опубліковано: 18 Червня 2025р. о 12:14

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від жителя обласного центру про те, що у нього викрали автомобіль. Транспортний засіб він залишив на ніч біля будинку, а вранці його вже не було.

У ході оперативно-розшукових заходів патрульні поліцейські виявили автомобіль на одній із вулиць обласного центру у пошкодженому стані.

Співробітники обласного управління карного розшуку спільно з колегами з Тернопільського райуправління поліції, з використанням можливостей кримінального аналізу та інших оперативних служб, встановили особу, причетну до незаконного заволодіння транспортним засобом. Ним виявився 16-річний житель Тернополя.

Як з’ясували правоохоронці, зловмисник скористався тим, що автомобіль був незамкнений, а ключі знаходилися в салоні. Покатавшись на чужій машині, він хотів її повернути, але дорогою потрапив у ДТП — в’їхав у стовп. Після цього втік. Поліцейські виявили його за місцем проживання.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Вирішується питання про оголошення підозри фігуранту та обрання запобіжного заходу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
8 Травня
7 Травня
6 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше