Найсвіжіше:
• Купити топ жіночий: як обрати верх, який працює в різних образах • Сабвуфер в машину: як отримати потужний та глибокий бас у автомобілі • Як розсувні двері зроблять квартиру просторішою та світлішою • Чемпіон та віцечемпіон Тернопільщини визначили сильнішого у В. Гаях • Як швидко і якісно написати студентську роботу • Поліцейські Прикарпаття встановлюють обставини отруєння дітей з Тернополя • Вандали потрощили крісла на стадіоні у Великій Березовиці • Верховна Рада з другої спроби позбавила мандата уродженця Кременця • У Тернополі перейменували транспортну розв’язку на честь міста-побратима • На щиті: Тернопіль попрощався із сімома невідомими захисниками України • Вода стане золотою: тернополянам готують тариф майже 100 грн • Як правильно організувати похорон: покрокова інструкція • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Кременеччини • Війна забрала життя випускника тернопільського училища  • Новий скандал з ТЦК: військовому оголосили підозру за жорстоке побиття тернополянина • Спочив у Бозі колишній заступник міністра з Гусятинщини • Юний воїн-янгол з Тернопільщини поповнив ряди Небесного війська • «Запоріжжяобленерго» відновило електропостачання у 17 населених пунктах повідомив Андрій Стасевський • ДТП у Тернополі: аварію спровокував житель Гусятинщини • У Буковелі масово отруїлися діти з Тернополя: що відомо • Перестало битися серце працівника Укрпошти з Борщівщини • Захисників з Тернопільщини нагородили відзнаками Міністра оборони України • Колишнього генерала з Тернопільщини затримали у Польщі за підозрою у роботі на РФ • Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній
rss

Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини


Опубліковано: 9 Квітня 2026р. о 15:31

У Кременецьку громаду надійшла трагічна звістка про те, що 15 серпня 2024 року поблизу н. п. Миколаївка, Покровського р-ну, Донецької обл., загинув військовослужбовець, житель села Сапанів, Білокриницького старостинського округу, солдат резерву 58 запасної роти військової частини ****, рядовий Чайка Євгеній Юрійович (1973 року народження).

Про сумну новину повідомив міський голова Кременця Андрій Смаглюк.

Про дату, час та місце зустрічі загиблого захисника буде повідомлено додатково.

Висловлюємо співчуття рідним, близьким та усім хто знав військовослужбовця Євгенія! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас, – йдеться в повідомленні Андрія Смаглюка. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
28 Травня
27 Травня
26 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше