Найсвіжіше:
• Коли й навіщо потрібно купити дренажну систему • На Донеччині загинув оператор БпЛА з Кременеччини • Вийшов з дому і не повернувся: на Борщівщині розшукують чоловіка зі шрамом на скроні • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Андрій Стасевський: енергетики Запоріжжя отримали нові детектори дронів для роботи під обстрілами • Офіційно: «Дністер» став професійним клубом і розпочне новий сезон у другій лізі • Однакова в’язкість, різний захист: чому моторне масло 5W-40 не варто обирати лише за цифрами • На Кременеччині в аварії загинув 65-річний чоловік • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • Груповий етап Ліги Тернопільщини виходить на фінішну пряму • У Почаєві в ДТП загинула дитина • Для чого потрібна поляризаційна плівка в дисплеях смартфонів • У Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • У Тернополі донеччанин погрожував харків’янці фізичною розправою • У Борщеві відбулося свято футболу, активного дозвілля та командного духу • «Агрон» продемонстрував клас у матчі проти підволочиської команди • Купівля рибальського спорядження обернулася для мешканця Теребовлянщини втратою грошей • Електромагнітні замки: встановлення та принцип роботи • Уродженець Тернопільщини став художнім керівником Івано-Франківської філармонії • У Чернихівцях відкрили Яблуневий сад пам’яті про загиблих дітей • «Змиваю туалет лише раз на день»: тернополян обурило можливе подорожчання тарифу на воду • Заліщицький «Дністер» гратиме у другій футбольній лізі! • На Борщівщині розшукують 65-річного чоловіка • На Сумщині загинув 47-річний старший солдат з Тернопільщини • На Шумщині чоловік “випадково” вбив свою співмешканку
rss

Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини


Опубліковано: 26 Січня 2026р. о 19:45

Сьогодні, 26 січня, у селищі Велика Березовиця громада зустріла полеглого Захисника України — Бориса Михайловича Вовну. Жителі селища вийшли, щоб віддати останню шану воїну, який віддав життя за Україну.

Борис Михайлович Вовна народився 18 червня 1974 року. Проживав у селищі Велика Березовиця. Понад півтора року він вважався зниклим безвісти, і лише нещодавно офіційно підтвердилась його загибель.

Борис Вовна був солдатом, кулеметником 1 штурмового відділення 2 штурмового взводу 1 штурмової роти військової частини А4640. Загинув 23 червня 2024 року в районі населеного пункту Сокіл Покровського району Донецької області.

У полеглого Героя залишилися дружина Лариса, донька Діана, мама Уляна та брати Богдан і Олег.

Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким полеглого Захисника. Разом із вами схиляємо голови у скорботі та поділяємо біль цієї непоправної втрати. Вічна пам’ять та шана Герою!, – йдеться в повідомленні Великоберезовицької селищної ради. 

Похорон відбудеться завтра, 27 січня, об 11:00.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
18 Червня
17 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше